Stichting „Ziekenhuisverpleging" Amersfoort. Maatschappij Ziekcnfonds Amersfoort en Omstreken". Het Wit Gele Kruis. Diaconessenarbeid. uitgaande van de Ned. Herv. Kerk. Centr. Gen. voor Kinderherstellings- en Vacantiekolonies. Vereeniging voor Physieke Hulp aan het Kind. Amersfoortsche Vereeniging tot Bestrijding der Tuberculose. Bestuur- Dr. B. J. v. Enst, Voorzitter, 't Laantje 8; J. v. d. Bunt, Secretaris, Miereveldstraat 2, Tel. 1757; C. H. Valkenburg, Pennm., Leusderweg 280; B A H v Ruyven, Alg. Adjunct, Willem v. Mechelenstraat 1; Mevr. Hus- lage, Mevr. v. Hengel, Dr. Th. I. J. M. Deelen, Dr. N. v. Nieuwenhuysen, H. v. Raalte, T. Sikma, J. Wagener, G. v. Wijland, leden. Admmistrateur: J. Th. Kroes, Beekensteinschelaan 6, Tel. 1551, Post-Giro 193225. Voorzitter Dr. J. J. Lubsen; Secretaris J. v. d. Bunt, Miereveldstraat 2, Tel. 1757; Penningmeester Dr. M. Kamerling; Leden: Jos. Haan; Dr. I. J. v. d. Helm; A. Hollander; A. Laseur; j. A. Schouten en R. P. G Zander Administrateur: F. J. Herman. „Administratie Hellestraat 49, Tel. 1383. Post- Giro 213753. C. W. C. G. Hehenkamp, Voorzitter; A. Voorbraak, Secretaris; K. M. B. Batenburg, Penningmeester. Wijkgebouw en magazijn: t Zand 33. Dr. B. Keulen, voorzitter; G. van Hoogevest, secretaris; L. Keemink, penning meester; S. Knoppers, H. van Galen Last. Wijkhuis: H. v. Viandenstraat 19. Tel. 926. Postrekenmg 87975. Afdeeling Amersfoort. Arts M. Kamerling, Voorzitter; A. B. v. d. Klein, Seer.-Penningmeester, Alb. Cuypstr. 51; Mevr. gravinne van Randwijck-De Jonge, Mevr. Kolk, Mevr. Gerlach-van Rijn, freule Reygersberg Versluijs en J. van Haselen. Bestuur: E. Kruithof, Voorzitter; A. Ritsma, Amh.weg 78, Secretaris; G. v. Uitert, Penningmeester; G. H. Swart, Ad. ter Cock, Dr. J. Frima, T. Boer. Secretariaat: Utrechtsche weg 23. Mevr. HeldermanPigeaud, Presidente; L. S. Snoek, Vice-Voorzitter, Dr. H. W. Schreuder le Secretaris; J. F. Fontein, 2e Secretaris; J. A. Rant, Penning meester; Mevr. A. M. van DuylBerkenkamp; Mevr. A. KnoppersVan Eijbergen; Dr. J. Aghina; S. van Marwijk Kooy; J. Plomp, Arts; Mevr. J. C. Plantenga. Mevr. Wed. H. H. E. Morren is eerelid van het Bestuur. Dr. van Wieringen, leider van het Kring-Consultatiebureau en leider van het Districts-Consultatiebureau te Utrecht; Tweede geneeskundige aan het Consultatiebureau is Mejuffrouw Dr. van Buuren; Mevrouw Dr. Hagedoorn, geneeskundige aan de lighallen. Zuster N. van Vliet, huisbezoekster; Zuster C. C. Wateler, zuster der lig hallen; Zuster A. van den Adel, hoofd der huishouding. Lighallen, knng- consultatiebureau, magazijnen gelegen aan Utrechtscheweg No. 23. 39

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 53