Cooperatieve Bouwvereeniging „Eigen Haard". Woningbouw stichting „St. Ansfridus". Woningbouwvereeniging „Goed Wonen". N.V. Amersfoortsche Glasverzekering Maatschappij. Maatschappij tot Nut van 't Algemeen. Nutsspaarbank. Nuts-Hulpbank. Nederlandsche Spaarbankbond. Amersfoortsche R.K. Spaarbank. Amersfoortsch Drankweer Comite. D. van Merkestein, Voorzitter; A. M. Mulder, Secretaris; J. F. W. Wurpel, Penningmeester. G. Noordman, Voorzitter; H. J. C. Venings, Secretaris; Mej. J. M. C. de Haan, Inspectrice; J. A. Geers, F. A. Karskens, A. G. J. M. Mercx. J. van Doorn, Voorzitter; H. G. Huslage, Secretaris-Penningmeester, Zonne- bloemstr. 8. Commissarissen: W. G. van Dam, President; S. W. Melcihor, Secretaris; Mr. S. van 't Eind, Directeur; W. van Haselen P.FIzn. Dr. R. Miedema, Voorzitter, Tel. 939; D. G. J. Bolten, wnd. Secretaris, J v Oldenb.laan 24, Tel. 1427; E. Kruithof, Penningmeester, Tel. 1445; C. J. F. Prins, J. U. H. Feikema, Dr. J. F. C. Raabe, H. J. Albarda, Mevr. J. Loos- de Vogel. Het gezinslidmaatschap bedraagt f 5.per jaar. Utrechtscheweg 1. B. J. van Enst, Voorzitter; J. G. Klaassen, Onder-Voorzitter; C. J. F. Prins, Secretaris; S. B. van Delden, Penningmeester; Ir. A. Dros, M. D. J. Gerritsen, H. F. Keetell, Ir. J. Ph. Korthals Altes, J. H. van Lonkhuyzen, leden; A. Selle- mans, Directeur. (Doel; Bestrijding van den woeker, door het verleenen van voorschotten tegen matige rente). C. J. F. Prins, Voorzitter; J. van Haselen, Secretaris; H. F. Keetell, Regentesse- laan No. 39, Penningmeester; S. Tuininga, IJ. Baan, J. Detmar, H. van Lonk huyzen, G. J. Noordman, Dr. H. W. Schreuder, G. van Wijland. Zitting elken Woensdagavond; 6^2—lYi voor betalingen, 7J/2-8 voor inlich- tingen. in het gebouw der Openbare Leeszaal, Muurhuizen 9. Secretariaat en Nederlandsch Spaarbankbureau, Pieter Bothlaan 1, Tel. 1086. G. H. Kolff, Secretaris-Directeur. Breestraat bij de Langegracht. C. Jorna, Voorzitter; L. W. v. Loon, Secretaris; J. J. H. Haan, Penning meester. C. Ruitenberg, Voorzitter; P. v. d. Meulen, v. Marnixl. 33, Secretaris; W. de Wilde, Penningmeester, Bisschopweg 129. 41

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 55