Vereen. tot Bevordering der Gezondheid in de Grafische Vakken in Nederland. Vereen. tot Facultatieve Lijkverbranding. Arbeiders-Vereeniging voor Lijkverbranding. Nederl. Vereeniging van Huisvrouwen. Kon. Nederl. Vereen. „Onze Vloot". Koninklijke Vereen. „Oost en West". Reclasseeringsvereeniging voor Amersfoort en Omstreken. Jeugdherberg „Jong Amersfoort". Vereeniging van den H. Vincentius van Paulo. Afd. Amersfoort. H. Kroon, Voorzitter; J. Meijer, Penningmeester; J. de Groes, Secretaris, Miereveldstraat 23; A. Jans. Oudpapier-bedrijf, Leliestraat 24. Afd. Amersfoort. S. W. Melchior, Snoekheuvel, Voorzitter; P. F. Kamm, Vondellaan 41, Se- cretaris-Penningmeester. Laatstelijk goedgekeurd bij Koninklijk Besluit van 18 Juli 1930, Stbl. No. 111. Hoofdbestuur: Sarphatistraat 41 Amsterdam-C. Telefoon 54954. Afdeeling Amersfoort. Secretariaat; A. Opmeer, Schuttershoefl., le Secretaris en Mw. Slager-Nierkes, Lange Beekstraat 39, 2e Secretaresse; M. v. d. Molen, le Voorz.; P. Knap, 2e Voorz.; G. v. d. Vegt, Penningmeester. Afd. Amersfoort. Mevr. Gravin van Randwijck-De Jonge, Eere-Voorzitster; Mevr. M. Schuite- maker-Kuipers, Voorzitster; Mevr. J. Hoevers-de Smitt, Vice-Voorzitster; Mevr. H. M. Versfelt-baronesse van Hardenbroek, Utr.weg 101, Tel. 1888, le Secretaresse; Mevr. A. P. Cramers-van Selm, 2e Secretaresse; Mevr. F. E. v. Vollenhoven-Nort, le Penningmeesteresse; Mevr. Modderman-Wesseling, 2e Penningmeesteresse; Mevr. G. v. d. Berg-Biiller, bestuurslid. Voorzitter, vacature; W. Driebergen, Secretaris; J. Albarda. Afd. Amersfoort. Prof. Mr. G. J. Nolst Trenite, Voorzitter, v. Maerlantlaan 7; P. Coops, Secre- taris-Penningm., Jac. Catslaan 51; J. W. F. Bakhuis; Mevr. M. Hogewind- Spruyt; Mevr. F. v. d. Post-Liefrink, Prinses Marielaan 25 en Mevr. M. van der Hoeve-van Wijk, Utrechtscheweg 126, leden. Mr. W. J. B. Versfelt, Voorzitter; Mr. A. de Jong, Penningmeester; Ds. A. F. L. van Hengel, Secretaris; G. A. Hendriks, Dj. A. G. van der Heide, Ds. S. Popma, L. H. C. Alvers en Mevr. C. C. Schreuder-Nijland, leden. Correspond.-adres; Zuidsingel 25. Leider: Drs. J. Melchior, Borneoplein 18. Secretaris: J. Asyee, Kapelweg 91. Bljzondere Iiefdewerken. Kinderbescherming. Bibliotheek. Kleeding en ligging. Ambachtsleerlingen. Gratis advies. Stille armen. Bijzondere Raad: Herm. Kroes, President; P. J. Hamers, Vice-President; B. T. Bremer, Secretaris; A. F. Batenburg, Penningmeester. 43

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 57