Herstellingsoordvereeniging Villandry". Commissie voor hulpverleening aan Crisis-werkloozen, tevens Sub-Commissie B. van het Nationaal Crisis-Comite. Commissie voor Ontwikkeling en Ontspanning voor werkloozen. Het Plaatselijk Crisis-Comite te Amersfoort. Nationaal Socialistisch Arbeidsbemiddelingsbureau. KUNSTEN EN WETENSCHAPPEN. Openbare Leeszaal en Bibliotheek. Katholieke Openbare Leeszaal en Bibliotheek. S. Buursffla, Voorzitter, Berkelstr. 5; F. Pels, Secretaris, Pauwstraat 22; C. Wil kes, Penningmeester, Hulsstraat 13. B. Noordewier, Voorzitter; J. Thien, Vice-Voorzitter; C. Ruitenberg, vaca- ture, J. Zwart, leden werkgevers; J. W. Polder, A. Wildeman, J. J. de Wilde, leden werknemers; G. van Wijland, Secretaris. Algemeen adres: Achter Davids- hof 2. J. Hovens Greeve, Voorzitter; v. d. Linden, Penningmeester; G. van Wij land, Secretaris, algemeen adres: Achter Davidshof 2. Subcommissies. Vakcursussen: C. B. v. d. Tak, Voorzitter. Teekencursus: J. Mebius, Voorzitter. Sportcursus: D. C. van Kempen, Voorzitter. Onderwijs: Dragt, Voorzitter. Ontspanning en Ontwikkeling: Dr. R. Miedema, Voorzitter; S. Schregardus, Secretaris, Groen van Prinstererlaan 3. Handenarbeid: D. Huygen, Voorzitter. Het Bestuur, met de hoofdleiding belast, bestaat uit: C. Ruitenberg, Voorzitter; Dr. H. W. Schreuder, Vice-Voorzitter; L. Her- schel, Secretaris; Mr. F. Kool, Penningmeester; H. Hasper en G. v. Wijland, leden. Districts-Bureau voor Arbeidsrecht. Ambtenaar J. Mebius Wzn., Pasteurstraat 9, tel. 363. Bestuur; W. Polder, Voorzitter; H. G. Huslage, Secretaris. Spreekuur van den Ambtenaar elken Maandagavond van 89 uur in het „Volksgebouw Snouckaertlaan 11. Leider: L. Cloo, Bisschopsweg 170. Muurhuizen 9. W. H. E. Vrijdag, Voorzitter; Ds. J. Pannebakker, Secretaris; T. Boer, Penningmeester. Kosteloos toegankelijk voor personen boven 18 jaar; uitleening geopend van 2.305 en van 79. Uitleening voor kinderboeken op Woensdag- en Zater- dagmiddag. Jeugdleeszaal (16—18 j.) Woensdag- en Zaterdagmiddag. Nieuwstraat 24. B. H. Kuiper, Voorzitter; J. J. Thien, Secretaris-directeur; M. J. Th. van 45

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 59