Vrouwenbeweging: De verantwoordelijkheid van de Vrouw. A.V.R.O.-Actie-Comite. Nederl. Chr. Radio Comite, Amersfoort. K.R.O. Ver. Arbeiders Radio-Amateurs. Kring Amersfoort van de Maatschappij tot Bevordering der Bouwkunst, Bond van Nederlandsche Architecten (B.N.A.) Vereeniging tot het houden van Kunstbeschouwingen enz. Amersfoort. Monumentencommissie. Afd. Amersfoort van het Genootschap NederlandFrankrijk. Het Amersfoorts Kunstenaars Gilde. Doel: Verruiming en ontwikkeling der Vrouw. Voorzitster: Mevr. M. Sypkens-Van Andel; Secr.esse: Mevr. L. Ingelse-Grof- stein, Barchm Wuytierslaan 7; Penningm.esse: Mej. Goedhals, Leusderweg 11; Buitenl. Correspondente: Mej. L. v. Bavel; Mevr. N. Schutte. P. Kortland, Voorzitter: R. v. d. Waal, Seer.-Penningmeester; J. Spaander, J. H. C. Valckenier Kips, E. F. J. C. Jans, leden. P. Asma, Voorzitter; R. v. Veenendaal, P. Potterstraat 5, Secretaris; A. Troost, Penningmeester; H. de Wit, Alg. adj. Afd. Amersfoort. C. Tuithof, wnd. Voorzitter; L. v. d. Ham Jr., Puntenb.laan 4, wnd. Secr.-Penn. Afdeeling Amersfoort. M. Polak, Woestijgerweg 169, Voorzitter; vacature, Secretaris; vacature, Penningmeester. Bestuur: G. van Hoogevest, Voorzitter en G. Adriaans, Secretaris-Penning- meester, Thorbeckeplein 18, Amersfoort. Afd. Amersfoort. Dr. H. W. Schreuder, Voorzitter-Penningmeester; W. Croockewit W.A.zn., E. P. j. Smith, Paul van Dam, Secretaris; A. v. Weezel Errens. Dr. R. Miedema, Voorzitter; G. Adriaans, Secretaris; D. H. Huygen en M. J. Klijnstra, leden. Secretariaat: Thorbeckeplein 18. Prof. Dr. L. F. de Beaufort, Voorzitter; F. W. J. Barkey Wolf, Vice-Voor- zitter; Mej. Mr. H. H. Prins, Secretaresse, Beekensteinschelaan 14, Tel. 931; Mej. E. van Teutem, 2e Secretaresse; Mr. R. P. van der Mark, Penning meester; H. G. Du Crocq, L. S. Snoek. Algemeen Bestuur: Joh. D. Hendriks, Voorzitter; G. Adriaans, Thorbecke plein 18, Amersfoort, Secretaris; Bestuur Afdeeling I (schilder-, beeldhouw- en grafische kunst): J. Bezaan, Voorzitter; Mevr. E. D. Unger-Lens, Vondellaan 14, Amersfoort, Secretaresse; Bestuur Afdeeling II (Bouwkunst en Kunstnijver- heid): D. de Leeuw, Voorzitter; Mevr. E. P. Bolk-Willemsz, ,,De Oldehoeve 47

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 61