Christelijke Middenstandsvereeniging „Amersfoort". „Nevor"~Levensmiddelenbedrijf. Amersfoortsche Kruideniersvereeniging (A.V.O.). R.K. Coop. Bakkerij en Verbruiksver. „Helpt Elkander" U.A. Vereeniging „Nederlandsch Fabrikaat". Vereeniging IJsbestrijding Geldersche Vallei. Kanaalvereeniging „De Geldersche Vallei". Vereeniging tot bevordering van het Vreemdelingen- Verkeer te Amersfoort. Vereeniging voor Veilig Verkeer" te Amersfoort. De Nederlandsche Bank. H. Elzenaar, Voorzitter; G. Boode, Secretaris, Kamp 43; R, Koning, Penningm. Polgens, Voorzitter; S. J. Engel, Penningmeester; D. Hofland, Secretaris. Beekensteinschelaan 36, Tel. 824. H. J. v. Ginkel, Voorzitter, Kamp 37; J. B. de Vries, Secretaris, Violenstraat 69; W. Zevenboom, Penningmeester. Muurhuizen 60a en b. H. B. Korndewal, Voorzitter; B. Walet, Secretaris, Kapelweg 90; D. v. d. Ham, Penningmeester. Doel: De bevordering der belangstelling in de Ned. Nijverheid en van het gebruik en de vervaardiging van Nederlandscbe waren. Secretaris voor Amersfoort en Omstreken: H. A. de Smit van den Broecke, Voltastraat 26; Voorzitter: J. Ph. Korthals Altes; Penningmeesteresse: Mej. E. M. v. d. Zee. Minimum contributie f 1.per jaar. Adres: Arnhemscheweg 23, Tel. 425. J. L. van Nieuwenhuizen, Amersfoort, Voorzitter; Dr. Joh. H. Scheurer, Amers foort, Secr.-Penn.; D. v. d. Bunt, Nijkerk, Commissaris; W. Houtzaager, Amers foort, Commissaris. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Voorzitter; vacature seer.; J. H. van Lonk- huijzen, Amersfoort, Penningmeester. Eere-Voorzitter: Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Burgemeester van A'foort. Ant. Hofkamp, Voorzitter; Y. Baan, Secretaris, P. C. Hooftlaan 5, Tel. 469; W. van Haselen P.Hzn., Penningmeester; Jos. Haan, C'. v. Ommeren, W. Peper, J. A. C. Spoel. Minimum contributie f 2.50 per jaar. Verkeersbureau, Stationsplein 8a, Tel. 1152. Bestuur: G. Goorhuis, Voorzitter; D. P. van Rooyen, Vice-Voorzitter; N. J. Zijlstra, le Secretaris, Heinsiuslaan 10; Mr. A. E. Th. Koolen, 2e Secretaris; A. H. Martens, Penningmeester; Mevrouw TydemanFalck; Mevrouw Has- selman-Kolff; W. C. Oosterman; G. Geelmuiden; A. C. v. Gorkum; H. Been- hakker; F. Boomsma. Van Haselen, Correspondent, Muurhuizen 11-15, Tel. 153, Postrekening 103665. 49

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 63