„De Amersf. Cactus Vrienden." Ned. Bond van Aquarium-Vereenigingen. Utrechtsch Landbouw Genootschap. Amersfoortsche Konijnenfokkersclub (A.K.C.). Amersf oortsche Kleinveefokkers Vereeniging (A.K.V.) Christelijke Jongeren Boeren- en Tuindersbond. Chr. Jonge Boeren- en Tuindersorganisatie. Ring Amersfoort en Omstreken van de Vereeniging tot Bevor- dering der Bijenteelt in Nederland. Centrale Marktcommissie. Het bestuur is als volgt: M. v. Gend, Voorzitter; J. Lagerwaard Secretaris, Gabrielstraat 7; A. Jellema, Penningmeester; W. S. Dupre, 2e Secretaris; W. v. Plateringen, 2e Penningmeester; P. H. Segers, 2e Voorzitter. Afdeeling Amersfoort. I. H. Parmentier, St. Radboudstraat 17, Secretaris. Afdeeling Amersfoort. J. K. Knottenbelt, Voorzitter, Hoogland; A. J. Looxma van Welderen baron Rengers, Secretaris-Penningmeester. B. Hassing, St. Annastraat 33, Secretaris. Goedgekeurd bij K.B. van 13 Juni 1930. Secretariaat: Palmstraat 273. Chr. Boeren- en Tuindersbond. Afdeeling Amersfoort en Omstreken. A. van de Burgt, Hoogland, Voorzitter; H. Radix, Pr. Hendrikl. 12, Amers foort, Secr.-Penningm.; R. van Loenen, Leusden, Vice-Voorz.; G. Timmerman, Hoogeweg, Amersfoort; G. van Ginkel, Hoogeweg, Amersfoort; G. Lam, Birkt, Soest; T. Apeldoorn, Hoogland. H. Radix alhier, Voorzitter; H. Schouten te Stoutenburg, Vice-Voorzitter; C. v. Oosterom te Stoutenburg, Secretaris; G. Veenendaal te Hamersveld, Penningmeester; H. v. Reenen, Birkt, Amersfoort; R. Brons, Terschuur; E. Hooyer, Amersfoort, alg. adjunct. Afdeeling Amersfoort en Omstreken. E. J. Hooijer, Heiligenb.weg 1132, Voorzitter; C. v. Oosterom, Zwartegoor, Stoutenburg, Secretaris; R. Brons, Kallenbroek. Terschuur, Penningmeester. A. Vos, Voorzitter (Inspecteur van Politie), Bussum; W. E. Asbeek Brusse, Secretaris, Platolaan 38, Zeist; J. Bosboom, Penningmeester, Bisschopsweg 105, Amersfoort; E. C. Drost, Zeist en E. J. ten Raa, Soest, Commissarissen. D. L. Bolleman, Voorzitter, Amersfoort; W. E. Asbeek Brusse, Secretaris, Platolaan 38, Zeist; J. Bosboom, Penningmeester, Bisschopsweg 105, Amers foort; W. H. van den Broek, Soesterberg, H. Roos en N. J. van Breukelen, Soest, en E. C. Drost, Zeist, leden. 51

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 65