Contact-Commissie Winkelier-Consument. Raad van Arbeid te Amersfoort. WEESHUIZEN, LIEFDADIGHEIDSINSTELLINGEN, GODS- EN GASTHUIZEN EN VERPLEGINGS- INRICHTINGEN. Gereformeerd Weeshuis. Gesticht de Armen de Poth. Maria Internaat voor R.K. Meisjes. R.K. Weeshuis voor Jongens. R.K. Weeshuis voor Meisjes. St. jozef-Gesticht. Adres: Arnhemscheweg 23. Dr loh. H. Scheurer, voorzitter-secretaris; Mevr. Gerlach-v Rijn; Mevr. v Hengel; G. A. Luycx; B. Ruitenberg Hz.; W. K. van Rossum; Mevr. v. Vol- lenhoven-Nort. A ter Cock, da Costaplein 3. Amersfoort, Voorzitter; Werkgeversleden: jhr. I F Berq te Naarden; J. van Buuren te Veenendaal; Werknemersleden H Brouwer te Hilversum; G. van Wijland te Amersfoort; Plaatsvervangende werkgeversleden; H. C. G. van Schuppen te Veenendaal; Mr. D. P. Hamers te Amersfoort; Plaatsvervangende werknemersleden;]. Koster te Bussum; W b. du Pree te Amersfoort. Depot rentezegels: Wed. M. Govaert-de Lang, boester- weg 171; G. E. van Nieuwenhuizen, Kapekveg 104. Hoogeweg 4. Ds E Schouten, Voorzitter; M. Pon, Secretaris-Penningmeester. E. J. van Ommen, C. H. van Buuren en Ds. S. Popma, regenten. G. Rogaar en echtgenoote, Vader en Moeder. H. C. A. de Jong; Jhr. A. W. den Beer Poortugael; Mr. Dr. M. Tydeman, J. U. H. Feikema, A. Blusse van Oud-Alblas, Mr. R. P. van der Mark, Re genten; Johs. Knoppers, Secretaris-Penningmeester. Oude Soesterweg 2. Gelegenheid tot behalen van diploma's in 't knippen en naaien J. H. Manders, Voorzitter; A. M. Frankenmolen, Secretans; E. Gerntsen, Penningmeester. Havik 34. Pastoor W. J. A. M. Oostveen, Regent-Voorzitter; H. Kroes, Regent-Secre- taris; K. M. B. Batenburg, Regent-Penningmeester. Muurhuizen 157b. Pastoor W. J. A. M. Oostveen. Regent-Voorzitter; H. Kroes, Regent-Secretaris; K. M. B. Batenburg, Regent-Penningmeester. Weverssingel 44. Pastoor W. J. A. M. Oostveen, Regent-Voorzitter; H. Kroes, Regent-Secretaris; K. M. B. Batenburg, Regent-Penningmeester. 53

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 67