Calvinistische Juristen Vereeniging. Ned. Bijbelgenootschap. Vereenigde Bijbelcommissarissen. Evangelische Maatschappij. Gerefonneerde Mannenvereeniging „Schrift en Belijdenis". Gerefonneerde Mannenvereeniging „Calvijn". Evangeliscb-Luthersche Vereeniging „De Luthersche Kring". Dameskrans. Amersfoortsche Loge van de Nederlandsche Afdeeling der Theosofische Vereeniging. Vereeniging van Jong-Hervormden. Adres: Korte Bergstraat 15 Tel. 819. Dr. J. Dormer, Den Haag, Voorzitter; Dr. Joh. H. Scheurer, Amersfoort, Secre- taris-Penningmeester; Mr. F. A. van Dijken, Den Haag; Prof. Mr. P. S. Ger- brandy, Amsterdam; Dr. J. A. de Wilde, Den Haag. De vereeniging vergadert eenmaal per jaar op Woensdag voor Hemelvaarts- dag te Amersfoort. F. Wesseling, Voorzitter; Ds. J. Pannebakker, Penningmeester en wnd. Secre- taris; B. Ruitenberg Hzn., P. Bothlaan 8, Bibliothecaris, Mevr. Roell-de Beaufort, Huize „Schuttershoef", Leusden; Dr. B. Keulen; D. A. G. van der Heide, Onderwijzer aan de Zondagsschool van de Afdeeling uitgaande. B. Ruitenberg Hzn., Voorzitter; D. A. G. v. d. Heide, Secretaris; G. Koren- hof, Penningmeester. G. J. de Nooy, Penningmeester, Borgerlaan 4; Mevr. Tjallingii, Secretaresse, Berkenweg 11. J. Meeuwsen, Voorzitter; A. v. d. Burgt, 2e Voorzitter; J. P. Bierhuys, Secre taris, Voltastraat 25; J. Hartog, Penningmeester. De vereeniging vergadert eens in de 14 dagen des Woensdagsavonds 8.15 in een der lokalen der Geref. Kerk a.d. L. Vrouwestraat. C. v. d. Brink, Voorzitter; J. van Gent, Secretaris, Spaarnestr. 55. J. Kuijntjes, Westerstraat 80, Voorz.; H. E. Jansen, Dupontpl. 9, Secretaris; E. v. d. Hoorn, Penningmeester; Mevr. J. G. de Jongh-Lindeyer, Mevr. L. de Haan-Baartman. Mevr. E. P. de Jongh-Stark, Eere-Presidente, Mevr. C. de Jongh-Lindeijer, Presidente. Gebouw Regentesselaan 21b. J. H. Bolt, Voorzitter, Jac. Catslaan 49; M. Boltde Bruin, Vice-Voorzitster; jonkvrouwe A. van Reigersberg Versluis, Penningmeesteresse; J. Stam; Mevr. E. Visser-Ossedrijver, Galvanistraat 22, secretaresse; Mevr. C. Camerling Hel- molt, Bibliothecaresse. Geeft gedurende de wintermaanden cursussen en lezingen en bezit een uit- leen-bibliotheek. Verhuurt haar lokaliteiten. Ds. M. G. Gerritsen, voorzitter; Dr. B. Keulen, vice-voorz.; L. Keemink, secre taris; H. P. J. van Mourik, W. v. Mechelenstr. 9, 2e Secretaris; H. van Galen Last, Penningmeester; E. Scheffer, 2e Penningmeester, Arnh.weg 41. 59

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 73