Zendings-commissie van den Kerkeraad der Ned. Hervormde Gemeente. Ned. Zendingsvereeniging. Vereeniging van Jonge Oud-Katholieken „Van Neercassel". Comraissie voor Jeugdkerk: A. A. Overdulve, Voorzitter. Commissie voor Propaganda: A. A. Overdulve, Voorzitter, Stephensonstraat 46. Mej. E. A. Haars, Secretaresse, Kon. Sophialaan 6. Ds. J. Pannebakker, Voorzitter; D. A. G. v. d. Heide, Secretaris; B ,M. Karman, Penningmeester. Mej. G. Pothoven, Correspondente, Arnhemscheweg 55. Geref. Zendings-Commissie. Ds. E. Schouten, Voorzitter; J. Meeuwsen, Secretaris, V. v. Goghstraat 27; D. G. J. Breukelaar, Penningmeester. Ned. Zendeling-Genootschap. Ds. J. Pannebakker, Voorzitter; Dr. B. Keulen, Secr.-Penningm.; F. Wesseling. Utrechtsche Zendingsvereeniging. M. Smallegange, Correspondent. Ned. Gustaaf Adolf-vereeniging. Vacature, Voorzitter; J. Haars, Secretaris-Penningmeester. Wijkvereeniging „Uw Koninkrijk Rome". Ds. J. Pannebakker, Voorzitter; Dj. A. G. v. d. Heide, Secretaris; P. Ruys, Penningmeester. Zondagsschool v. d. Afdeeling Amersfoort van het Nederl. Bijbelgenootschap. F. Wesseling, Voorzitter; Dj. A. G. van der Heide, godsdienstonderwijzer. Oud-Kath. Studentenvereeniging „Batavia". Praeses: A. Zwart, cand. Theol.; Ab-actis: P. J. Maan, stud. Theol., Kerk- straat 1; Quaestor: Th. C. Hijzen, econ. stud. Internationale Oud-Kath. Vereeniging tot Onderlinge Hulp. C. de Jager, correspondent. E. Wijker, Voorzitter; Mej. A. Heere, Secretaresse, Havik 10; E. J. Kerkhoff, Penningm. Oud-Katholiek Ondersteuningsfonds. Afdeeling Amersfoort. Prof. A. Rinkel, 't Zand 15, Voorzitter; A. Zwart, Secretaris, Kerkstraat 1; Mej. M. Th. v. Mechelen, Penningmeesteresse. R.K. Vereeniging „Geloof en Wetenschap". Dr. F. C. Huygen, Voorzitter; J. G. Boekenoogen, Secretaris. 60

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 74