Zondagsschool van den Ned. Prot. Bond. Kleber-Zondagsschool. Ned. Herv. Evangelisatie-Vereeniging „Soesterkwartier". Chr. Jeugdver. .Jmmanuel", in het Soesterkwartier werkzaam. Wijklokaal Bethel, Soesterwijk. Hervormd Wijkgebouw ,,Philalethes Ned. Herv. Zondagsschool Vereeniging. Amersfoortsche Christelijke Jongemannenvereeniging. Dr. R. Miedema, Voorzitter; Mej. J. van Loon, Secretaresse-Penningmees- teresse. Wordt gehouden in de Chr. School aan de Blankenheymstraat. D. Vels-Heijn, Directeur. Wijkgebouw Bethel. Ds. M. G. Gerritsen, Voorzitter; A. N. Opstelten, Secretaris; W. Dingemanse, Penningmeester. Kon. Goedgekeurd 23 Maart 1931 No. 28. Eigen Gebouw: Tulpstraat 371. J. van Stek, Alg. Voorzitter; A. Veldhuizen, Soesterweg 77, Alg. Secretaris; Y. B. Potjewijd, Oude Soesterweg 55, Alg. Penningmeester. Afdeelingen: Jongemannenafd.: 18 jaar en ouder, J. v. Stek, Voorzitter. Jongelingsafd.: 15,18 jaar, H. Veenvliet, leider. Knapenafdeelingen: 8—10 jaar, W. Bakkenes, leider; 10—12 jaar, M. de Gans, leider; 12—15 jaar, H. C. v. Norden, leider. Jongevrouwenafd.: 17 jaar en ouder; Mevr. van Runt, leidster. Jongedochtersafd.: 15—17 jaar, Mevr. M. J. Gemen, leidster. Meisjesafdeelingen: 8—10 jaar, Mej. G. Floor, leidster; 10—12 jaar, Mej. N. Gemen, leidster; 12—15 jaar, Mevr. v. Veen, leidster. Houtsnij- en Zaagcursus: W. Bakkenes en H. Veenvliet, leiders. Mondorgelclub: v. Norden en B. de Regt, leiders. Zangkoor: Meisjes boven 12 jaar: J. v. Stek, leider. Ds. M. G. Gerritsen, Voorzitter; F. Wesseling, Secretaris; D. Vels Heijn, Pen ningmeester. Havik 27. Ds. K. J. v. d. Berg, Voorz.; B. Ruitenberg Hzn., Seer., P. Bothlaan 8, A. Gelderman, Penningmeester. Ds. M. G. Gerritsen, Voorzitter; W. de Wilde, 2de Secretaris; Mej. C. Bos- huizen, 2de Penningmeesteresse. Eigen Gebouw en Algemeen Secretariaat: Stoovestraat 14. Dj. A. G. v. d. Heide, Voorzitter; A. J. Borgman, Stoovestraat 14, Secretaris; A. Gerritse, Penningmeester. Jongelingsvereeniging: J. Post, Secretaris. Afdeeling Gymnastiek: A. v. Zweeden, Secretaris. Rnapenvereeniging: A. v. d. Ham, Secretaris. Afdeeling Voetbal: Joh. Buitenhuis, Secretaris. 61

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 75