Jeugdraad voor jeugdorganisaties op Geref. Grondslag te Amersfoort. Meisjesver. op Ger. Grondslag ,,Geloof en Kennis" I. Meisjesver. op Ger. Grondslag „Geloof en Kennis" II. Meisjesvereeniging op Geref. Grondslag „Irene". Ned. Herv. Meisjesvereen. op Ger. Grondslag „Claudia". Meisjesvereen. op Geref. Grondslag ,,Credimus". Kleine Meisjesvereenigingen op Geref. Grondslag „Mirjam I en II. Geref. Knapenvereenigingen. I. Stap, Voorzitter; A. Veenendaal, Langestraat 33, Secretaris; Mevr. J. Scheu- rer—Hartwigsen, K. Bergstraat 15, Penningmeesteresse; Mej. R. Monster en Joh. de Gans, bestuursleden; Mej. Burger, administratrice. Bij den Jeugdraad zijn aangesloten de J. V. op G. G. ..Paulus", „Dr. H. Bavinck", „Calvijn" en ,,Pro Rege", de M. V. op G. G. „Geloof en Kennis" I. ,,Geloof en Kennis" II, .Irene" en „Credimus", K. V. op G. G. „Timotheus", Ora et La Bora" en ..Benjamin" en kleine Meisjes-Vereenigingen ,,Mirjam" I en II. Mej. J. Veenendaal, Presidente; Mej. G. Brinkman, Hoogeweg 4, Secretaressc; Mej. H. v. d. Snee, Penningmeesteresse; Mej. C. Engelenburg, Alg. adj.; Mej. N. Annot, Bibliothecaresse. Mej. M. Monster, Presidente; Mej. H. Dorrepaal, Secretaresse, Torenstraat /B; Mej. J. v. Dijk, Penningmeesteresse; Mej. G. v. d. Brink, Bibliothecaresse; Mej. J. Heerding, Alg. adj. Vergadert Donderdags om de veertien dagen in het gebouw „Irene" aan de Lingestraat. Mej. H. Wolma, Presidente; Mej. T. Brondijk, Secretaresse, Eemstraat 116; Mej. R. v. Eys, Penningmeesteresse; Mej. M. v. Gent, Alg. Secundus; Mej. J. Vernhout, Bibliothecaresse. Mej. R. v. Brenk, Secretaresse, Kamp 64. Vergadert Donderdags om de veertien dagen. Mej. M. Burger, Presidente; Mej. M. v. Ruller, Secretaresse, Arnhemscheweg 160; Mej. C. Ruitenberg, Penningmeesteresse; Mej. R. v. Hemsbergen, Mej. A. Duyn. Leidster Mirjam I: Mej. T. Reeders, Kortegracht 10; Leidster Mirjam II: Mej. C. Donker, M. Withoosstraat 25. Timotheiis vergadert s Woensdagsavonds 6.30 in de consistorie der Geref. Kerk a. d. Lieve Vrouwestraat. Leider: R. van Driel, J. Tooropstraat 22. Daniel vergadert s Maandagsavonds 6.30, eveneens aan de Lieve Vrouwen- straat. Leider: J. v. d. Arend, Arnhemschestraat 7b. Ora et La Bora -j- Benjamin vergaderen Vrijdagsavonds 6.30 in het gebouw .Irene" aan de Dollardstraat. Leiders: Ch. Verstraete, Soesterweg 331, en Berkel, Dollardstraat. Leesbibhotheek Geref. Knapen- en Meisjesvergaderingen, Vrijdagsavonds van 7.308.30 in de Consistorie aan de L. Vrouwenstraat. Het Comite van leiders bestaat uit; H. Thijs, Voorzitter; J. v. d. Arend, Secre taris; D. Bronkelaar, Penningmeester; Joh. de Gans, I. Stap en R. van Driel. 63

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 77