Vrijdenkersver. ,,De Dageraad". Liberale Staatspartij „De Vrijheidsbond". Vrijzinnig Democratische Bond. Anti-Revolutionaire Kiesvereen. „Nederland en Oranje". Chr. Dem. Unie. Kath. Dem. Partij. Amersfoortsche A. R. Persvereeniging. A.R.J.A. Afd. Amersfoort „De A.R. Jonge Garde". Gouw „Eemland" der A.R.J.A. Genootschap Talmoed-Touro. S. J. Hamburger, Voorzitter; E. Beem, Penningmeester; J. van Dam, Leeraar- Secretaris. Genootschap Gemiloeth Gassadiem. J. v. Zuiden, Voorzitter; J. van Dam, Secretaris en leeraar; E. Beem, Penn. Afdeeling Amersfoort. C. A. Otten, Seringstraat 52, Voorzitter en tijd. Secretaris; W. v. d. Colk, Penningmeester. Afd. Amersfoort. Voorzitter: Dr. H. W. Schreuder; Secretaris: P. Coops; Penningmeester; J. D. van Buuren. Leden:Ir. J. Philip Korthals Altes, Prof. Mr. G. J. Nolst Trenite, Mr. J. Schuitemaker, Ir. W. W. C. Bakker, kolonel W. H. E .Vrijdag. Afdeeling Amersfoort. Voorzitter: Vacature; Secretaris: W. C. Oosterman; Penningmeester: Corn. Ruitenberg; Mevr. W. de Knegt, O. Plantenga. J. H. v. Lonkhuyzen, Voorzitter; A. Gelderman, Secretaris, Alb. Cuypstraat 38; J. Stuurop, Penningmeester; A. J. Kloosterman, J. Rens, A. van Diggele, J. A. Mulder. Afdeeling Amersfoort. A. Nakman, Irisstraat 11, Voorzitter; L. C. D. Langeveld, Schimmelp.str. 46, Secretaris; A. van Maanen, St. Annastraat 33, Penningmeester; R. de Ronden, J. Krommenhoek, G. Puttensteijn. Afdeeling Amersfoort. L. Waterloo, le Voorzitter; F. Th. Scholten, Secretaris-Penningmeester, Regge- straat 10; G. Krijnen, Vice-Voorzitter; M. v. Groenestein, 2e Secrtearis; H. G. Smitz, 2e Penningmeester; G. Bokkers en B. van Hoeyen, Commissarissen. Bestuur: Vacature, Voorzitter; J. Stuurop, Nieuwstraat 32, Secretaris; J. v. d. Werff en D. H. Huygen, leden. Dr. Joh. H. Scheurer, Voorzitter; H. Schuring, 2e Voorzitter; J. v. d. Poel, Secretaris, Leusderweg 95; Mej. M. Monster, 2e Secretaresse; C. Pries, Pen ningmeester; J. Hoogenboom, Mej. M. v. Ruller. Dr. Joh. H. Scheurer, Amersfoort, Voorzitter; J. v. Arkel Jr., Soest, 2e Voor zitter; P. Noppen, Nijkerk, Kleterstraat 13, Secretaris; J. Weenink, Scherpen- zeel, Penningmeester. 65

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 79