Nationale Vereeniging „Pro Rege". Comite van Samenwerking Rotary Amersfoort, Mazdaznan, English Association in Holland. VEREENIGINGEN TOT ONTSPANNING, GEZELLIG VERKEER EN SPORTVEREENIGINGEN. Societeit „Amicitia". Societeit „Concordia". Societeit Vereeniging. Amersfoort's Mannenkoor. Militaire Afdeeling Amersfoort. H. Bolle, Voorzitter, Alb. Cuypstraat 14; W. H. H. Marie, Secretaris, Heiliqen- bergerweg 15; O. de Raadt, Penningmeester, Prins Willem Ill-kazeren. uit: Mil. Afd. Amersfoort van de Nat. Vereeniging „Pro Rege" en Afd. Amersfoort van de Nat. Chr. Ond.off. Vereeniging. K. Korenhof, Voorzitter, P. Pijperstraat 24; W. H. H. Marie, Secretaris, Heili- genbergerweg 15, H. A, van Ooijen, Penningmeester, Everhard Meijster weg 38. Societeit Amicitia (Plantsoen. Telef. 7.) Woensdag 12.15. Secretaris O. Plantenga, Anna Paulownalaan 1, Telefoon 1428. de kunst van het volkomen leven en de methode daartoe. Leider voor het Nederlandsch taalgebied Mr. C. Sypkens, van Hogendorpl. 3. ^r;^'fiV'TMaanm'1Vn°rZitter: Mej' H' C W" Reese' Secretaresse, Jan Steen- straat 16, J. van Dijk, Penningmeester; Mevr. Leopold, A. Pot. Plantsoen Tel. 7. Dr. J. J. A. Aghina, Voorzitter; J. de Vries, Secretaris; M. D. J. Gerritsen Penningmeester; Commissarissen: H. F. Keetell, A. R. Mennema, J. L Schaefer' J. van Haselen. Langestraat 113. Tel. 33. Vacature, Voorzitter; D. A. Camerling Helmont, Vice-Voorzitter; P C L Blom, Penningmeester; B. J. Buma, Secretaris; A. Asman, Commissaris." Langestraat 113. Tel. 33. M. Th. J. v. Wessum, Voorzitter; R. J. Cruyff, Secretaris; W. v. d. Donker Penningmeester; A. P Houtzaager, 2e Secretaris; J. C. J. van Dijk, J. v. d. Lange'stS 113, Consumptie-commissie. Exploitant: J. de Voogd, R-,KoerseRna"' Zutphen; Voorzitter: G. J. H. Benders, Wes- terstraat 82; Vice-Voorz.: P. C. Sonius le Secretaris: W. Uitzinger, Pun- tenburgerlaan 71; 2e Secretaris: J. D. van Gelder; le Penningmeester: B de 68

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 82