De Stem des Volks. De Kleine Stem. Christelijke Mannenzangvereeniging „Jubal". Christelijke Zangver. „Sursum Corda". Chr. Gem. Zangvereen. „Soli Deo Gloria". Gemengde Zangvereeniging „Mendelssohn". Christ. Zangvereeniging „Soesterkwartier". Ned. Herv. Zangkoor. Vries, Utrechtscheweg 265; 2e Penningmeester: P. Nierop; Bibliothecaris: A. Pastoor, Pasteurstraat 24; Gerrit van den Burg, Directeur. De repetities worden gehouden Vrijdagsavonds 810.15 in de serre van Cafe 't Boompje, Heiligenbergerweg. Men kan de vereeniging steunen als donateur tegen betaling van minstens j 2.50 per jaar. Werkend lid kunnen worden zij, die den leeftijd van 18 jaar hebben bereikt en eenig begrip van muziek hebben. Voor het lidmaatschap wende men zich tot een der bestuursleden of men geve zich op Vrijdagsavonds in het repetitielokaal. Arbeiderszangvereeniging H Smit, Voorzitter; J. Asma, Secretaris, Coninckstr. 20a; D. Klaassen, Pen ningmeester; Mevr. J. Polder—Breijink, J. R. Rozeboom, P. Weijtenburg, dames Kroon, Collet en Dielissen, Commissarissen; H. van Rheenen (Utrecht), Di recteur. Arbeiders-Kinderzangkoor) H. Smit, Voorzitter; J. Asma, Secretaris, Coninckstr. 20a; D. Klaassen, Pen ningmeester; Mevr. J. PolderBreijink, J. R. Rozeboom, P. Weytenburg, da mes Kroon, Collet en Dielissen, Commissarissen; H. van Rheenen (Utrecht), Directeur. Repetitie iederen Vrijdag voor koor A. van 6 tot 7 uur, en voor koor B. van 7 tot 8 uur. H. Bijvanck, Voorzitter; F. de Jager, Secretaris, Ruysdaelstraat 14; H. P. v. Oosten, Penningmeester. Repetitie elke Maandagavond 810 uur. Gebouw Eben Haezer, Zaal 2. G. van Apeldoorn, Voorzitter; G. J. Ordelman, Secretaris, Hobbemastraat 31; B. Doornekamp, Penningmeester; A. Manten, Bibliothecaris; A. W. Vetkamp; L. Keemink, Directeur. Repetitie op Woensdagavond van 810 in het Wijkgebouw Monnikenpad. J. F. v. d. Doe, Voorzitter; G. v. d. Kraats, Secretaris, Primulastraat 43; H. v. Beek, Penningmeester. O. Rooke, Directeur. H. Simons, Voorzitter; L. de Vries, Westerstraat 119, Secretarsi; J. de Valk, Penningmeester; Th. de Vries, Da Costalaan 1, Bilthoven, Directeur. A. N. Opstelten, Voorzitter; L. W. Hammink, Secretaris, Palmstraat 242; H. Hemminga, Penningmeester. Repetitie iederen Woensdagavond van 7.309.30 in t gebouw Bethel. A. J. C. Mooy, muziek- en zangleeraar, Directeur; J. Sikkens, Voorzitter. Repetities; iederen Woensdagavond van 810 uur in de bovenzaal van t Sluisje, (Muurhuizen 123). Aangifte nieuwe leden, aldaar. 69

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 83