Het Vrijwillig Muziekkorps le half Reg. Huzaren. Amersfoortsch Mandoline Orkest ,,Belcanto". Amersfoortsche Mondharmonica-vereeniging „Steeds Hooger". Christelijke Muziekvereeniging „Hosanna". Chr. Zang- en Reciteerclub „Excelsior". Bestuur O. Rooke, Dirccteur; H. W. de Wilde, Voorzitter, Bisschopsweg 129; Th. Graaff, Secretaris. Westerstraat; Mej. A. v. Doom, Penningm.esse. Orkestvereeniging Amersfoort. Mr. S. Knoppers, Voorzitter; J. Asyee, Secretaris, Kapelweg 91; Dr. Rijnders, 2e Secretaris; J. van Doorneveld, Penningmeester; Mej. D. Muller, Bibliothe- caresse; Willem Meijer, Directeur. Repetities des Vrijdagsavonds 8—10 uur in het gebouw der Theosophische Vereeniging, Regentesselaan. M. Klijnen, Kapelmeester, Dollardstraat 88. Arbeiders Muziekvereen. „H. J. Hegeraat". Rodink, Voorzitter; D. Plekkenpol, Secretaris, Seringstraat 42; R. Haringsma, Soesterweg 285, Penningmeester. Repetitie: Dinsdagsavonds 7.10 uur. Muziekzaal: Werkhuis, Davidshof. Amersfoortsche Muziekvereeniging. Opgericht 10 Maart 1889. Directeur Ferd. de Goey, Vermeerstraat 119. G. A. Steppe, Voorzitter; J. de Wilde, 2e Voorzitter; N. W. Rooke, Secre taris, Everard Meijsterweg 30; G. Ph. van Moorselaar, Penningmeester; A. J. Donath, 2de Penningmeester; A. de Man, Commissaris. Repetities: Maandags- en Vrijdagsavond 8 tot 10 uur. Gebouw Werkhuis, Davidshof. R.-K. Muziekvereeniging „Wilskracht." J. v. d. Linden, Voorzitter; C. Tondeur, Penningmeester; M. v. d. Linden, Secretaris, Kruiskamp 18. Vereeniging „The Red Boys". W. B. Duursma, Primulastraat 51, Secretaris; G. Meyer, Spaarnestraat 115, Penningmeester. J. C. Duijf, Voorzitter; W. J. Duijf, Secretaris, Seringstraat 35; Mej. M. Ver- sterre, Penningmeesteresse. D. Greeven, Voorzitter en Directeur, Kruiskamp 81. Secretariaat: Gaslaan 50. Politie Muziekgezelschap „De Harmonie". N. Keuken, Voorzitter; E. Boon, Secretaris, Marconistraat 12; B. Straalman, Penningmeester; G. Lagerwij en J. Baarda, Leden. J. Rijnders, Voorzitter; W. J. Jansen, Secretaris, Oude Soesterweg 25. 71

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 85