Motorclub Amersfoort en Omstreken. Ruitersportvereeniging „Eemland". Vereeniging van Oud-Groningers ,,Schienvat". Frysk Selskip „Ut en Thus". Amersfoortsche Bond voor Lich. Opvoeding. Ned. Arbeiders Sportbond. Inst. v. Arb. Ontw. „De Natuurvrienden", Afd. Amersfoort. Amersfoortsche Athletiekvereeniging (A.A.V.). R.K. Gymnastiek Vereeniging „St. Hubertus". H Polak, Utrechtscheweg 69, Voorzitter; R. G. Versteeg, W. v. Mechelen- straat 29, le Secretaris; J. v. d. Lagemant ,Leusden, Penningmeester; J. W. v. Esch, Vermeerstraat 38, 2e Voorzitter; J. E. v. Woudenberg, Bisschopsweg 7, 2e Secretaris. Opgericht 14 Februari 1928. Bestuur: D. A. Camerling Helmolt, Voorzitter; J. K. Knottenbelt, Secretaris- Penningm.; Jhr. A. van Lennep, Ritmeester A. D. Heuff, Kapitein A. Asman. Het Secretariaat is gevestigd: „Vinkenhoef", Hoevelaken, telefoon 804. De Vereeniging organiseert hippische wedstrijden te Amersfoort en omgeving. te Amersfoort. Bestuur: B. Mulder, Voorzitter; J. Mulder Wzn., Secretaris, Brederolaan 7; Mevr. H. Withaar-Kuyck, Penningmeesteresse; F. H. M. Michel, 2e Voorzitter; H. Kasperts, Commissaris. S. Geertsema, Voorzitter; J. Eppenga, Secretaris, Vermeerstraat 57; R. Ham ming, Penningmeester; Mevr. van Goor-Zijlstra; H. de Roos, boekzamler. J. J. A. Aghina, Voorzitter; W. C. Oosterman, Secretaris-Penningmeester, Fr. van Blankenheymstraat 57, Tel. 1438; J. J. v. d. Linde, G. H. Baake, M. Fliek, G. P. Scheffer, R. Hoogeveen. Afd. Amersfoort. H. H. Brussen, Voorzitter en tijdelijk Secretaris, Woestijgerweg 46; W. v. d. Brink, Penningmeester. Afdeeling Amersfoort. C. J. Vermeij, Voorzitter-Secretaris; G. A. v. Mechelen, Penningmeester, Dol- lardstraat 124; Mevr. B. Polak-Beem, lid. P. Kortland, Voorzitter; G. P. Scheffer, Secretaris, Arnh. weg 68; W. Jansen, Penningmeester; G. Schmidt, G. J. J. Nieuborg. Opgericht 20 Mei 1920. J. v. d. Pol, Voorzitter; Mej. v. d. Rijke, Dollardstraat 18, Secretaresse; Mej. B. v. d. Vat, Arnhemschestraat 4, Penningmeesteresse; P. J. A. van Oorschot, H. Bliekendaal, S. R. Valkenhoef, J. Jansen. Kapelaan H. J. J. M. van Straeleu, Geestelijk adviseur. 73

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 87