Besloten Gymnastiekclub voor oudere dames en heeren. W. L. de Gans, Leeraar Lich. Oef. Heilgymn. en Massage, A. Cuypstr. 30. Amersfoortsche Football Club Quick". Opgericht 1 Oct. 1890. E. A. Galesloot, Voorzitter; H. P. J. Kole, Vice-voorzitter; P. Colder, Secre- taris, Celebesstraat 11, Tel. 413; P. P. Leenknecht Jr., 2e Secretaris; Jac. H. van Goor, Penningmeester; A. van Daal, Comm. v. Materiaal; C. H. F. Bar- telsman en H. E. Smits, Commissarissen. Christelijke Voetbalver. „C.J.V.V.". Afdeeling der Chr. Jongemannen Vereeniging. J. v. Veenendaal, Voorzitter, Leusderweg 186, Tel. 150; Joh. G. Buitenhuis, Secretaris, Miereveldstraat 68. Voetbalvereeniging A. P. W. C. A. de Wijs, Voorzitter; G. de Gans, Secretaris, Teut 16; N. P. v. Lutterveld, Penningmeester. Amersfoortsche Voetbalvereeniging H. V. C. Bestuur: C. Brits, Voorzitter, Math. Withoosstraat 43; W. G. A. C. Heere, le Secretaris, Bisschopsweg 37, Tel. 1943; A. Mosterd, le Penningmeester, St. Bonifaciusstraat 1 (naast winkel), Tel. 890; H. Koekkoek, 2e Voorzitter; F. A. van Daalen, 2e Secretaris; C. W. Hoi, J. de Kort, Comm. v. Mat. Voetbalvereeniging ^Amersfoortsche Boys". E. Brouwer, Voorzitter; H. Windhouwer, v. Bemmelstr. 45, Secretaris; W. W. ten Hoeve, Penningmeester; R. Jetten, Comm. van materiaal. Voetbalvereeniging „Sopla". M. N. Ruling, Voorzitter; A. Kaal, Secretaris, O. Soesterweg 62; A. Kaal Jr., Penningmeester, O. Soesterweg 62. Voetbalvereeniging ,,De Spoorvogels". T. Buitenhuis, Voorzitter; W. Vink, Secretaris, Fuchsiastraat 17; J. van Swie- ten, Penningmeester. Amersfoortsche Voetbalvereeniging „Amsvorde". R. Groenenberg, Voorzitter, Leusderweg 283; H. Achterberg, Secretaris-Pen- ningmeesetr, Lorentzstraat 28. Voetbalvereeniging „Amersfoort Vooruit." J. Schellekens, Voorzitter; K. Rijkhals, Secretaris, Seringstraat 9; J. v. Luin, Penningmeester. R.K. Sportvereeniging ,,Amersfoort". P. v. Helsdingen, Voorzitter; W. A. Leenards, Krankeledenstr. 22, Secretaris; J. Gantevoort Sr., Penningmeester. 75

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 89