Postduivereeniging „de Reisduif Algemeen Militair Tehuis. Tehuis voor Militairen. R.-K. Militairen-Vereeniging. Oranjevereeniging. Oranjevereeniging Soesterkwartier. Federatie van Speeltuinvereenigingen. Speeltuinvereeniging „Het Leusderkwartier Speeltuinvereeniging Soesterkwartier Speeltuinvereeniging Randenbroekkwartier, Speeltuinvereeniging ,,Kruiskampkwartier L. Krabshuis, Voorzitter; S. J. Apeldoorn, Secretaris, v. Bemmelstraat 24; H. v. Putten, Penningmeester. Kortegracht 26. Dr. R. Miedema, Voorzitter; G. J. de Nooij, Secretaris; G. W. v. Duyl, Pen ningmeester; J. U. H. Feikema, Comm. Lange Beekstraat 28. F. Wesseling, Voorzitter; L. Been, Secretaris, Blankenheijmstraat 36; A. Blusse van Oud-Alblas, Penningmeester; Ds. J. Pannebakker, Dr. B. Keulen, Ds. E. Schouten. M. Smallegange, Huisvader. Zand No. 37. Tel. No. 730. H. J. J. M. van Straelen, Kapelaan, Directeur, 't Zand 31. E. W. J. Elverding, Concierge, Flierbeekstraat 12. C. van Zweeden, Voorzitter; G. G. van Lunteren, Secretaris, Appelweg 12; G. van Tellingen, Penningmeester. J H Veenkamp, Voorzitter; R. A. Keyzer, 2e Voorzitter; G. J. A. Verweij, le Secretaris, Oude Soesterweg 27; G. Kappenberg, 2e Secretaris; G. Nieuborg, le Penningmeester; J. J. Felten, 2e Penningmeester. I. Zwagerman, Voorzitter, v. Ostadeplein 9; J. W. Hopman, Secretaris, Miere- veldstraat 12; J. H. A. Huijbers, Penningmeester, Jasmijnstraat 7. J. v. d. Bunt, Voorzitter, Miereveldstraat 2; J. W. Hopman, Secretaris, Miere- veldstraat 12; C. Hulleman, Penningmeester, v. Campenstraat 34. P v d. Pol, Voorzitter, Zonnebl.straat 22; W. Hagemans, Secretaris, Sering- straat 51; J. H. A. Huijbers, Penningmeester, Jasmijnstraat 7. J. Dijkhorst, Voorzitter; P. J. Weytenburg, Secretaris, Jan Steenstraat 23; J. Kelder, Penningmeester, Vermeerstraat 127. A. W. Jansen, Voorzitter, Pullstraat 5; J. B. Comelisse, Secretaris, Kruis- kamp 95. 77

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 91