Ned. R.K. Bond van Brood-, Koek- en Banketbakkers afd. Amersfoort e.o. A. Hogenboom, Voorzitter; H. Schouten, Achteveld, Secretaris; J. v. d. Oord, Soest, Penningmeester; P. de Jong, G. Schimmel, P. v. Angeren. E. v. d. Hengel. Bureau Bakkerij, Belangen voor Amersfoort en Omstreken. J. Th. Kroes, Voorzitter; J. Hanhart, Secretaris, Leusderweg 174; A. Hoogen- boom, Penningmeester. Ned. Vereeniging van Bakkerszonen. Afd. Amersfoort en Omstreken. A. Vonk, Voorzitter; C. Berkenbach, Utrechtscheweg 70, Secretaris. Nederlandsche Aannemersbond en Patroonsbond voor de Bouwbedrijven (N.A.P.B.). Afdeeling Amersfoort. H. L. v. Eijbergen, Voorzitter; J. A. v. Keulen, 2e Voorzitter; M. v. Hoogevest (N.V. T. v. Hoogevest), Breestraat 5, Secretaris; W. Droog, 2e Secretaris, Lange Beekstraat 30; E. J. v. Lente (Amersfoortsche Beton Mij.), Penning meester. Bond van Rijwielherstellers in Nederland. A. P. v. Amerongen, Kruiskamp 89. Unie van Verwarmings-Installateurs Vereenigingen (U.V.I.V.) Kantoor: Barchman Wuijtierslaan 48, Amersfoort. Vak- en Inkoopvereeniging van Kruideniers voor Amersfoort en Omstreken. Afdeeling van het Nederlandsch Sperwerverbond. W. van Ginkel, Voorzitter; J. B. de Vries, Secretaris; J. Hazelaar, Penning meester. Inkoopadres; J. Hopster, Leusderweg 208, Tel. 777. R.K. Bond van Bouwpatroons. Afdeeling Amersfoort. A C. Beijer, Krommestraat 58. Voorzitter, Tel. 370; H. v. Keulen, Plantsoen N 21, Secretaris, Tel. 485; J. Heymerink, P. Bothlaan 6, Penningmeester, Tel. 1276; Joh. de Vos, Arnhemscheweg 264, Com. Seer. F.A.P., Tel. 783. Federatie van Patroonsvereenigingen in de Bouwbedrijven te Amersfoort. H L v Eijbergen, Utrechtscheweg 26, Voorzitter, Tel. 478; Joh. de Vos, Arnhemscheweg 264, Secretaris, Tel. 783; W. v. Gent, Snouckaertlaan 1, Pen ningmeester, Tel. 695; Mr. W. J. B. Versfeld, Utrechtscheweg 101, Rechts- kundig Adv., Tel. 1888. Amersfoortsche Vereeniging van Kleinhandelaren in Groenten, Fruit en Aardappelen. L. Stolberg, St. Jorisstraat 2a, Voorzitter; H. W. J. ten Hoeve, Woestijger- weg 135, Secretaris; H. Govaert, Leusderweg 204, Penningmeester. De vereeniging, welke strikt neutraal is, stelt zich ten doel de behartiging dei belangen van den kleinhandel in groenten, fruit en aardappelen. 81

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 95