Algemeene Nederlandsche Bond van Meubelmakers, Behangers en aanverwante vakken. Flameling, Voorzitter; W. Kroes, Lageweg 12, Secretaris; K. H. Vervoort, Penningmeester. Bond van Nederlandsche Onderwijzers. J. J. Hollebrand, le Voorzitter; G. A. van Mechelen, 2e Voorzitter; T. P. Bos, Sumatrastraat 6, le Sekretaris; B. A. H. van Ruyven, 2e Secretaris; J. Dragt, Penningmeester. Nederlandsche Bond van Werklieden in Overheidsdienst. J. Eppenga, Voorzitter; J. v. d. Hoek, Lupinestr. 22, Secretaris; J. H. Bot- terweg, Penningmeester. Nederlandsche Schildersgezelienbond. W. v. d. Akker, Voorzitter; M. v. Plateringen, G. Doustraat 17, Secretaris; K. Stam, Penningmeester. Nederlandsche Sigarenmakers- en Tabakbewerkersbond. A. W. Jansen, Voorzitter; C. Christ, P. Potterstraat 10, Secretaris; A. M. Bot- tenburg, Penningmeester. Nederlandsche Bond van Arbeiders(sters) in de Slagers- en aanverwante bedrijven. J. W. Polder, Voorzitter; A. v. d. Kraats, Laurensstraat 26, Secretaris; A. v. d. Berg, Penningmeester. Nederlandsche Vereeniging van Spoor' en Tramwegpersoneel. H. G. Huslage, Voorzitter; H. Fremouw, Soesterweg 142, Secretaris; A. A. Meijer, Penningmeester. Algemeene Nederlandsche Stukadoorsbond. W. C. de Gans, Goudsbloemstraat 102, Secretaris-Penningmeester. Bond van Technisch Opzichthoudend Personeel. M. C. v. Schaik, Voorzitter; G. J. Weenink, F. v. Blankenheimstraat 59, Secre- taris; J. H. Rouwendal, Penningmeester. \lgemeene Nederl. Bond van Textielarbeiders „De Eendracht". W. Sleeking, Voorzitter; H. Craanen, Irisstraat 17, Secr.-Penningmeester. Centrale Bond van Transportarbeiders. J. G. Geelmuiden, Voorzitter; G. v. Dijk, Anemoonstraat 17, Secretaris; J. van Esveld, Penningmeester. Algemeene Nederlandsche Typografen Bond. H. Kroon, Voorzitter; R. Wijngaart, Narcisstraat 58, Secretaris; W. Arentzen, Penningmeester. Werkloozenvereeniging. M. Polak, Voorzitter; E. Hoenderdaal, Leeuwenhoekstraat 12, Secretaris; B. H. v. Wessum, Penningmeester. Arbeiders Jeugd-Centrale. Piet Flick, Voorzitter; Joke Dijkstra, Secretaresse, Jac. Marisstraat 6; Ben de Vries, Penningmeester, 83

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 97