Centrale Bond van Post-, Telegraaf- en Telephoon-personeel. G. Wiggerman, Voorzitter; W. J. Mulder, Secretaris, St. Bonifaciusstraat 36; B. Both, Penningmeester. Centrale Bond van Kapperspersoneel. P. J. P. Oeben. Voorzitter; H. E. Burema, Secretaris-Penningm., Coninck- straat 67-18. Alg. Secretariaat: Brederolaan 12. Correspondent Nederlandsche Handelsreizigers-Vereeniging: de Heer H. C. Sloksoede, Albert Cuijpstraat 3. Centr. Bond van Post-, Telegraaf- en Telephoonpersoneel, afd. Nijkerk. G. Wouters, Voorzitter; H. Geijtenbeek, Secretaris, Roemerstraat 7; W. v. d. Bor, Penningmeester. Bond van Personeel b. d. Gev., Rijksopv.gestichten, Rijkswerkinrichtingen en Tuchtscholen. M. J. Groeneveld, Voorzitter; G. G. B. Donkersloot, Bankastraat 32, Secretaris; Penningmeester, Vacature. Koninkl. Nederlandsche Bond van Oud-Onderofficieren. J. A. Uding, Zwaanstraat 40, Voorzitter; H. S. Valkenburg, Westerstraat 117. Onder-Voorzitter; D. Soetekouw, Kapelweg 24, Secretaris; H. J. Ruijs, Utrecht- scheweg 165, Penningmeester; D. Soetekouw, Correspondent Stoffelijke be- langen. Ledenvergaderingen den 2den Dinsdag van iedere maand te 20 uur in Hotel „Poort van Kleef". Ons Belang. Vereeniging van Onderofficieren der Koninklijke Landmacht enz. G. J. Burmeister, Adj. O. O. I., 5 R. V. A., Vermeerstraat 134, Voorzitter; P. Frdlich, fourier 16 Reg. Inf., Jan Tooropstraat 8, Secretaris; G. Schuite- maker, Adj. O. O. I. 21 R. I., Brederolaan 5, Penningmeester. Het H. B. der Vereeniging is mede gevestigd te Amersfoort (Utrechtsche- weg 13). De Vereeniging bezit eigen instellingen o.a. drukkerij Patria, Boekhandel „Patria", Levensverzekering Maatschappij O. B., Brandverzeke- ring, Spaarkas Onze Voorzorg, Sanatoriumstichting, Ziekenfonds ,,Ons Be lang". Ned. Bond van Gemeente Ambtenaren. Onderafdeeling „Amersfoort e. o.". J. G. v. Dreumel, Voorzitter; J. van Huyzen, Secretaris. Algemeene Nederlandsche Politie Bond. Onderafdeeling Amersfoort. Voorzitter: E. Boon, Marconistraat 12; Secretaris: A. Etten, Marconistraat 2; Penningmeester: R. A. Groters. N.V.V.H.I. „HERMES". Afdeeling Amersfoort en Omstreken. Voorzitter: Joh. I. Schiebaan, v. Wassenaerlaan 29, Baarn; Secretaris: B. Kamperman, Kamp 4, Amersfoort; Penningmeester: A. v. Zadelhoff; Bestuurs- leden: M. v. Cleef, J. ter Wolbeek; Werkloozenkas: A. v. Zadelhoff, Oude Soesterweg 65, Amersfoort. 85

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 99