PATROONSVEREENIGINGEN, VAKORGANISATIES, ENZ. Amersfoortsche Christelijke Werkgeversclub. Voorzitter: J. H. van Lonkhuyzen; Secretaris: J. Stuurop; Penningmeester: P. Koning. Amersfoortsche Huisartsen Vereeniging. H. J. Kolk, Utrechtscheweg 9, Voorzitter; P. C. Kok, Langegracht, Secretaris- Penningmeester. Specialisten Vereeniging. Dr. A C. Polak, voorzitter; I. J. van der Helm, secretaris; Dr. G. J. N. Vleugels Schutter, penningmeester. Amersfoortsche Apothekersvereeniging, Aangesloten bij het Departement Utrecht der Nederl. Mij. tot bevordering d. Pharmacie. J. A. Schouten, Voorzitter, Varkensmarkt 19a; R. J. de Weijer, Leusderweg 212, Secretaris; J. S. A. Cramer, Utrechtscheweg 93, Penningmeester. Federatie der werkgeversorganisatien in het boekdrukkersbedrijf. (District Amersfoort e.o.). G. J. van Amerongen, Voorzitter; H. R. Krul, Secretaris-Penningmeester; Emii J. Mooij en B. Kramer, Commissarissen. Vereeniging van Amersfoortsche Boekhandelaren. H. Elzenaar, Voorzitter; B. Kramer, Secretaris. Amersfoortsche Bakkerspatroonsvereeniging. C. v. Ommeren, Voorzitter; J. Hanhart, Secretaris, Leusderweg 174; J. Th. Kroes, Penningmeester; O. Methost, P. Spijker. Ned. Vereeniging van Bakkerszonen. Afd. Amersfoort en Omstreken. A. Vonk, Voorzitter; C. A. Stoove, F. v. Blankenh.straat 30, Secretaris. Nederlandsche Aannemersbond en Patroonsbond voor de Bouwbedrijven "(N.A.P.B.). Afdeeling Amersfoort. H. L. v. Eijbergen, Voorzitter; A. v. Keulen, 2e Voorzitter; M. v. Hoogevest (N.V. T. v. Hoogevest), Breestraat 5, Scretaris, tel. 395; W. Droog, 2e Secreta ris, Lange Beekstraat 30; E. J. v. Lente (Amersfoortsche Beton Mij.), Penning meester. Nederl. Christ. Aannemers- en Bouwvakpatroonsbond N.C.A.B. Afdeeling Amersfoort. P. Eigenraam, Voorzitter, telef. 2204; D. van Schooneveld Jr., Secretaris, J. van Dieststraat 4; C. van Zwol, Penningmeester; W. v. d. Berg, Commissaris. Ned. Bond van Patroons in het Meubileeringsbedrijf. Afdeeling Amersfoort. H. J. Snabel, Voorzitter; A. H. v. Nieuwkerk, K. Beekstraat 6, Tel. 543, Secretaris; A. M. v. d. Water, Penningmeester. 86

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 100