MODERNE VAKVEREENIGINGEN. (AFDEELINGEN TE AMERSFOORT). Ned. Bond van Hotel', Cafe- en Restauranthouders in het verlofbedrijf „Hocares". Afdeeling Amersfoort. K. de Waal, Voorzitter; P. H. R. Schoenaker, Secretaris, Langestraat 99. Nederlandsche Bond van Koffiehuis-, Restauranthouders en Slijters. Afdeeling Amersfoort. Voorzitter: B. H. D. Meeuwissen, O.L.V. Kerkhof 3—5; Secretaris: A. H. G. van Berkel, Heiligenbergerweg 2; Penningmeester: C. J. M. de Wilde, Kranke- ledenstraat 7—9; 2de Secretaris: J. Th. W. Massa, HaviK 11; 2de Penning meester: T. van Ramselaar, Zevenhuizen 1. Vereeniging van Huis- en Grondeigenaren en Bouwondernemers voor Amersfoort en Omstreken. Opgericht 1 November 1936. Voorzitter: M. Germans, van Marnixlaan 70; 2e Voorzitter: W. J. Hoffmann, Lange Bergstraat 39; Secretaris: P. Coops, Jacob Catslaan 51, Tel. 1689; Pen ningmeester: N. Heilygers, van Marnixlaan 8, Postrekening 289981. Inlichtingen- dienst: P. Mehrengs, Stationstraat 14b, Tel. 1575, en Leusderweg 193, Tel. 975. Propagandacommissie: S. Idzinga, B.W.laan 72. Vereeniging van huiseigenaren Amersfoort. J. W. Boshuizen, waarn.-Directeur, Schimmelpenninckstraat 36; C. M. van Beek, H. A. van Zwieten, H. Zwan, Commissarissen. Ned. Kappersbond Afd. Amersfoort. E. v. d. Stadt, Voorzitter; E. Beitler, Secretaris, Julianaplein 6; W. v. Keulen, Penningmeester, Leusderweg 35; G. M. Blanke en A. Vonhof, Commissarissen. Technische Club voor Kleermakers. Aangesloten bij de Ned. Bond van Techn. Clubs voor Kleermakers. J. Th. Brinkhuis, le Voorzitter; A. van Heyningen, le Secretaris, Everard Meijsterweg 32; J. H. van Velthuijsen, le Penningmeester; W. F. Zwiers, 2e Voorzitter; A. Maas, 2e Secretaris; G. Doppenberg, 2e Penningmeester; A. J. Smit, Alg. Adj. Amersfoortsche Bestuurdersbond. J. W. Polder, Voorzitter, Tel. 1864; G. A. van Mechelen, Dollardstraat 124, Tel. 868, Secretaris; H. G. Huslage, Penningmeester; H. Kroon, M. Polak, H. C. Cornelissen, G. v. Uitert, H. Brussen, en A. H. van Voorn. Waarbij zijn aangesloten de afdeelingen van de: Centrale Nederlandsche Ambtenaarsbond. G. v. Wijland, Voorzitter; G. H. A. v. Berkum, Leusderweg 234, Secretaris; W. Verwoerd, Penningmeester. Algemeene Nederlandsch™ Bond van Bakkers en Suikerbewerkers. J. Timmerman, Voorzitter; A. Brondijk, Secretaris, Soesterweg 437; P. van Minnen, Penningmeester. 88

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 102