Algemeene Nederlandsche Bouwarbeidcrsbond. H. Brussen, Voorzitter; A. Wiertz Jr., Secretaris, Rozenstraat 51; Th. Tommel, Penningmeester. Nederlandsche Vereeniging van Fabrieksarbeiders. H. G. v. d. Berg, Voorzitter; J. v. d. Akker, Secretaris, St. Rochusstraat 9; H. de Vries, Penningmeester. Algemeene Nederlandsche Bond van Handels en Kantoorbedienden. P. Flick, Voorzitter; A. P. Scholten, W. v. Mechelenstraat 26, Secretaris; A. P. Scholten, Penningmeester. Hotel, Cafe en Restaurant-personeel. L. A. Kramer, Voorzitter; E. P. v. d. Hoef, Secretaris, Coninckstraat 95. H. C. Krijnen, Penningmeester. Nederlandsche Bond van Mannelijke en Vrouwelijke Arbeiders in de Kleedingindustrie en aanverwante vakken. A. Maas, Voorzitter; J. Vogel, Secretaris, Javastraat 13; J. de Valk, Ruysdael- straat 16, Penningmeester. Algemeene Nederlandsche Metaalbewerkersbond. J. Veltkamp, Voorzitter; S. v. d. Veen, Amperestraat 18, Secretaris; C. H. Cornelissen, Penningmeester. Algemeene Nederlandsche Bond van Meubelmakers, Behangers en aanverwante vakken. J. Flameling, Voorzitter; J. C. Duyf, Lupinestraat 10, Secretaris; K. H. Vervoort, Penningmeester. Bond van Nederlandsche Onderwijzers. J. J. Hollebrand, le Voorzitter; G. A. van Mechelen, 2e Voorzitter; T. P. Bos, Sumatrastraat 6, le Secretaris; W. J. Butselaar, 2e Secretaris; J. Dragt, Pennm. Nederlandsche Bond van Werklieden in Overheidsdienst. J. Eppenga, Voorzitter; J. v. d. Hoek, Lupinestr. 22, Secretaris; J. H. Bot- terweg, Penningmeester. Nederlandsche Schildersgezellenbond. J. Bosman, Voorzitter; M. v. Plateringen, G. Doustraat 17, Secretaris; K. Stam, Penningmeester. Nederlandsche Sigarenmakers- en Tabakbewerkersbond. A. H. v. Voorn, Voorzitter; C. Christ, P. Potterstraat 76, Secretaris; A. M. Bot- tenburg, Penningmeester. 1 Nederlandsche Bond van Arbeiders (sters) in de Slagers- en aanverwante bedrijven. J. W. Polder. Voorzitter; A. v. d. Kraats, Laurusstraat 26, Secretaris; A. v. d. Berg, Penningmeester. Nederlandsche Vereeniging van Spoor- en Tramwegpersoneel. G. v. Uitert, Voorzitter; H. Fremouw, Soesterweg 142, Secretaris; A. A. Meijer, Penningmeester. 89

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 103