NEUTRALE VAKVEREENIGINGEN. Algemeene Nederlandsche Stukadoorsbond. H. F. Meijer, Voorzitter, Woestijgerweg 65; W. C. de Gans, Secretaris, Rozen- straat 9; A. de Jonge, Penningmeester, Vlasakkerweg 38; W. C. de Gans, tevens Bondsvoorzitter. Bond van Technisch Opzichthoudend Personeel. J. B. Buiteman, Voorzitter; T. Slootraan, P. Pijpersstraat 30, Secretaris; J. H. Rouwendal, Penningmeester. Algemeene Nederl. Bond van Textielarbeiders „De Eendracht". W. Sleeking, Voorzitter; H. Craanen, Anemoonstraat 17, Secr.-Penningmeester. Centrale Bond van Transportarbeiders. L. Bijlsma, Voorzitter; G. van Dijk, Gaslaan 23, Secretaris; H. J. v. d. Vis, Penningmeester. Algemeene Nederlandsche Typografen Bond, H. Kroon, Voorzitter; R. Wijngaard, Tulpstraat 30, Secretaris; W. Arentzen, Penningmeester. Werkloozenvereeniging. M. Polak, Voorzitter; H. Mertz, Celzusterenstraat 43, Secretaris; Z. A. Teters, Penningmeester. Arbeiders Jeugd-Centrale. Schoneville, Voorzitter; Mej. A. J. Brouwer, Secretaresse, Jan Steenstraat 13; Ben de Vries Penningmeester. Vereeniging „Het Volksgebouw". B. Noordewier, Voorzitter; G. A. v. Mechelen, Dollardstraat 124, Secretaris; C. H. Cornelissen, Penningmeester. Gebouw Snouckaertlaan 11. Telef. 135. Plaatselijk Alg. Com. tot behartiging van de belangen van het Overheids- personeel (PI. A.C.O.P.). J. Eppenga, Voorzitter; H. Kuilman, Puntenburgerlaan 55, Secretaris; J. Dijk- horst, Penningmeester; J. J. Hollebrand, G. v. Wijland, J. v. d. Hoek, J. v. d. Bunt, leden. Plaatselijk Arbeids-Secretarraat. G. vail Soelen, Voorzitter; A. M. B. Veldhuis, Fuchsiastraat 34, Secretaris. AFDEELINGEN TE AMERSFOORT). Bestuurdersbond Amersfoort van de Nederlandsche Vak Centrale. R. Rijkeboer, Voorzitter; F. van Haneghem, Secretaris, J. van Dieststraat 10; N. A. H. Caarls, Penningmeester, Borgerlaan 8. Aangesloten Afdeelingen. Bond van Ambtenaren bij de Nederlandsche Spoorwegen. T. W. de Vries, Voorzitter; W. J. N. Snitker, Secretaris. Radboudstraat 24; W. C. Smit Jr., Penningmeester. 90

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 104