Centrale Bond van Spoor-, Tramweg-, A.T.O.- en van Gend Loospersoneel. G. Rikkoert, Voorzitter; A. J. Schellart, Secretaris, J. Bosboomstraat 25; A. de Vries, Penningmeester. Ned, Bond van Handels- en Kantoorbedienden „Mercurius". F. J. P. M. de Meulder, Voorzitter; Mej S. Rodrigues, Secretaresse, Dalton- straat 37; J. E. N. W. van Woudenberg, Penningmeester. Algemeenen Bond van Overheidspersoneel. H. H. van Zuilen, Voorzitter; M. Lak, Secretaris-Penningm., Gerrit v. Stelling- werfstraat 72. Centralen Bond van Werkmeesters en andere Opzichthoudend personeel. A. Klingelo, Voorzitter, J. van Dijkhuizen, Secretaris, Gasthuislaan 33: D. Max, Penningmeester, O. Soesterweg 60. Nederlandsche Bond van Technici. A. J. van de Tol, Voorzitter; A. Eelsing, Secretaris, Rubensstraat 57; R. van Dijk, Penningmeester. Bond van Leeraren en Leeraressen bij het Nijverheidsonderwijs. C. H. Esveld, Voorzitter; S. de Vries, Secretaris, v. Effenlaan 6; R. Rijkeboer, Penningmeester. Bond van Werknemers in de Voedingsbedrijven. H. Pol, Voorzitter; T. Pol, Secretaris-Penningmeester, Methorststraat 23. Bond van Ambtenaren bij 's Rijksbelastingen in Nederland. J. Wapstra, Voorzitter, Barneveld; L. E. Koning, Secretaris, Barneveld; J, Schuitemaker, Penningmeester. Centrale Bond van Post-, Telegraaf- en Telephoon-personeel. C. J. Botterman, Voorzitter; W. J. Mulder, Secretaris, St. Bonifaciusstraat 36; B. Both, Penningmeester. Centr. Bond van Post-, Telegraaf- en Telephoonpersoneel, afd. Nijkerk. G. Wouters, Voorzitter; H. Geijtenbeek, Secretaris, Roemerstraat 7; W. v. d. Bor, Penningmeester. Nederlandsche Handel srcizigers Vereeniging. Correspondent: de Heer H. C. Sloksoede, Albert Cuijpstraat 3. Bond van Personeel b. d. Gev., Rijksopv.gestichten, Rijkswerkinrichtingen en Tuchtscholen. M. J. Groeneveld, Voorzitter; G. G. B. Donkersloot, Leusderweg 279, Secretaris; A. Reinders, Joh. Tolliusstraat 16, Penningmeester. Koninkl. Nederlandsche Bond van Oud-Onderofficieren. J. A. Uding, Zwaanstraat 40, Voorzitter; H. S. Valkenburg, Westerstraat 117. Onder-Voorzitter; D. Soetekouw, Kapelweg 24, Secretaris; N. H. Bergsteijn, St. Anfridusstraat 19, Penningmeester; D. Soetekouw, Correspondent Stoffelijke belangen. Ledenvergaderingen den 2den Dinsdag van iedere maand te 20 uur in Hotel „Poort van Kleef". 91

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 105