Ons Belang. Vereeniging van Onderofficieren der Koninklijke Landmacht enz. J. B. Neuteboom, Adj. O. O. I, 16 R. I., Alb. Cuijpstraat 46, Voorzitter; P. Frolich, sergt. 16 Reg. Inf., Jan Tooropstraat 8, Secretaris; G. Schuitemaker, Adj. O. O. I. 21 R. I., Brederolaan 10, Penningmeester. Het H. B. der Vereeniging is mede gevestigd te Amersfoort (Utrechtsche- weg 13). De Vereeniging bezit eigen instellingen o.a. drukkerij Patria, Levensverzekering Maatschappij O. B„ Brandverzekering, Spaarkas Onze Voorzorg, Sanatoriumstichting, Ziekenfonds „Ons Belang". Ned. Bond van Gemeente Ambtenaren. Onderafdeeling „Amersfoort e. o.". J. G. v. Dreumel, Voorzitter; J. van Huyzen, Secretaris. Algemene Bond van Politiepersoneel in Nederland. Afdeeling Amersfoort. J. van de Bunt, Voorzitter; H. Jonker, Secretaris, Lorentzstraat 26; G. Lagerweij, Penningmeester; J. Dijkhorst, 2e Voorzitter; S. Bak, Algem. Adjunct. Algemeene Nederlandsche Politie Bond. Afdeeling Amersfoort. Vacature Voorzitter; K. Joritsma, Secretaris, Albert Cuypstraat 25; A. Etten, Penningmeester, Marconistraat 2. N. V. V. H. I. „Hermes". Afdeeling Amersfoort en Omstreken. W. F. Kaijer, Voorzitter; B. J. Beekewelder, Secretaris, Nieuwe Domlaan 7, Baarn; A. van Zadelhoff, Penningmeester. Afd. Amersfoort van den Algemeenen Bond van Ambtenaren bij de Raden van Arbeid. L. de Voogd, Voorzitter; J. M. de Vaal, Secretaris, Galvanistraat 12; G. H. Makel, Penningmeester; P. D. Bruyn, M. C. Veeman, leden. Bond van Onderwijzeressen bij het Voorbereidend Onderwijs Afd. Gooi en Eemland. Secretariaat: C. J. van der Weij, Borgesiuslaan 37, Amersfoort. Centrale van Vereenigingen van Personeel in 's Rijks dienst. Plaatselijk Comite te Amersfoort. J. M. de Vaal, Voorzitter; L. de Voogd, Secretaris, St. Radboudstraat 22; L. Boot, Penningmeester; L. C. Huls, lid, 1 vacature. Afd. „De Geldersche Vallei" van de Nederl. Broederschap van Gediplomeerde Makelaars. C. Lebbe, Utrecht, Voorzitter; C. J. Cavalje, Stationsstraat 38b, Tel. 1845, Amersfoort, Penningmeester; G. v. Burgeler, Zeist, Secretaris; bestuursleden; J. Menko, W. van Olst. Juridisch Adviseur: E. Steendam, Hilversum. Commissie van Toezicht op de Afd. „De Geldersche Vallei" van de Ned. Broederschap van Gedipl. Makelaars. Mr. A. v. d. Deure, Advocaat en Procureur, Bennekom; Dr. Joh. H. Scheurer, Seer, van de Kamer v. Koophandel voor de Geld. Vallei, Amersfoort; C. Steen dam, Jur. Adviseur Broed. v. Mak., Oranjelaan 5, Hilversum. 92

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 106