CHRISTEL. VAK- EN SOCIALE VEREENIGINGEN. Amersfoortsche Persvereeniging. I. Plomp, Voorzitter; P. Kortland, Regentesselaan 26, Secretaris; J. P. Boender, Penningmeester. AFDEELINGEN TE AMERSFOORT). Christelijke Besturenbond. Joh. de Gans, Voorzitter; J. C. Mulders, Gabrielstraat 12, Secretaris; W. Mei- ling, Kruiskamp 90, Penningmeester. Prot. Christ. Bond van Spoor- en Trampersoneel. H. Kollen, Voorzitter, Palmstraat 261; G. Kappenberg, Secretaris, Roers'tr. 13; G. Nieuborg, Penningmeester, Dollardstraat 10. Nederlandsche Christelijke Bouwvakarbeidersbond. W. Meiling, Voorzitter; J. C. Voortman, Secretaris, Schimmelp.kade 21; A. Wildeman, Penningmeester, Bisschopsweg 48. Christelijke Bond van Fabrieks-, Transport- en Havenarbeiders. W. Vedder, Voorzitter; A. Zwart, Narcisstraat 32, Secretaris; W. Leeuwen, Pennm.; D. v. d. Vis, Verhoevenstraat 80, Secretaris. Chr. Landarbeiders-Bond. G. Ruitenbeek, Voorzitter; A. J. v. d. Hazel, Secretaris, Grebbestraat 39; F. Snel, Penningmeester. Christelijke Bond van Meubelmakers en Stoffeerders. P. H. Schutter, Miereveldstraat 28, Voorzitter; E. v. t Land, Soesterweg 172, Secretaris; E. v. Willigenburg, Penningmeester. Christelijke Bond van Sigaren- en Tabakbewerkers. C. J. van Doom, Lekstraat 46, Voorzitter; J. de Valk, Bisschopsweg 126, Secretaris; M. van Heerd, Heiligenbergerweg 29, Penningmeester. Nederl. Christelijke Grafische Bond. A. A. Waanders, Voorzitter, Schiestraat 10; H. de Gans, Secretaris, Fuch- siastraat 48; D. A. van Lith, Penningmeester, Oude Soesterweg 128. Christelijke Bakkersgezellenbond. P. Storm, Voorzitter; G. E. Verkuil, Secretaris, Rembrandtstraat 21; G. Ver- steeg, Penningmeester; B. H. Timmerman, Alg. Bestuurslid. Ned. Vereeniging van Christel. Kantoor- en Handelsbedienden. Voorzitter: Joh. de Gans, Ant. Mauvestraat 18; Secretaris: N. A. van Wouden- berg, Bergstraat 36; Mej. M. Visser, 2e Secretaresse; W. Hoogenhout, Penning meester en Jos. Mulders, Commissaris. Christelijke Politiebond. Afdeeling Amersfoort. F. J. Wetsteijn, Randenbroekerweg 2, Secretaris; R. van der Spoel, Scheltus- straat 48, Penningmeester. 93

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 107