Algem. Nederl. Christel. Ambtenaarsbond. Afd. Amersfoort. E. Krol, Voorzitter; C. W. v. Schooneveld, Rubensstraat 53, Secretaris; J G. van der Linde, Penningmeester; S. J. Boom, Wijersstraat 31, 2e Secretaris. Christelijke Bond van Textielarbeiders. Vacature, Voorzitter; A. Schreuder, Soesterweg 203, Secretaris; G. Hagenbeuk, Penningmeester. Nederl. Bond van Chr.-Prot. Post', Telegraaf' en Telefoon'Personeel „Door Plicht tot Recht". Afdeeling Amersfoort en O. H. v. d. Hoogen, Voorzitter; R. v. Veenendaal, Secretaris. Randenbroekerweg 43; RT J. Overeem, Penningmeester, Ant. Mauvestraat 17, Giro No. 150951; G. C. van Doom, J. van Laar, Commissarissen. Ned. Ver. van Chr. Technlci, Afdeeling Amersfoort. G. Verhoeven, v. Ostadeplein 24, Voorzitter. Ned. Chr. Bond van Personeel in Publieken Dienst. Afd. Amersfoort. Opgericht 13 Febr. 1922. K. van Soeren, Voorzitter; H. Snel, Secretaris, Palmstraat 272; N. Versteeg, Penningmeester; G. van Kooten, 2e Voorzitter; L. Trappel, 2e Secretaris; G. van Plateringen, 2e Penningmeester; H. v. d. Kamp, Alg. Adjunct. Christelijke Metaalbewerkersbond in Nederland. B. Plante, v. Woustraat 5, 2e Secretaris; H. Dijkslag, Penningmeester. Nederlandsch Werklieden Verbond „Patrimonium". Afdeeling Amersfoort. Opgericht 4 Januari 1888. Joh. de Gans, Voorzitter, Mauvestraat 18; J. Priem, Amperestraat 5, Secretaris; W. Meiling, Kruiskamp 90, Penningmeester; W. v. d. Water, 2e Voorzitter; A. Hollander, 2e Seer.; D. Meester, 2de Penningmeester; P. Graaff, N. Wilde- man, Bestuursleden. Chriitelijk Nationale Werkmansbond. J. D. H. v. d. Neut, Voorzitter; L. Th. van Zwol, Arnhemscheweg 30a, Secre taris; W. Wagensveld, Leliestraat 74, Penningmeester. Gebouw „Eben Haezer", Muurhuizen 137, Tel. 1767. Christen Sociale Onderofficieren-Vereeniging. Afdeeling Amersfoort. H. W. F. Mulders, Voorzitter; N. W. J. Speelman, le Secretaris, Soest; H. v. d. Voort, 2e Voorzitter; P. Kros, 2e Secretaris; H. A. van Ooijen, Penningmeester. Christelijk Bureau voor Arbeidsrecht. Vacature Voorzitter; H. Burger, Van Mechelenstraat 16, Secretaris; IJ. U. ten Brink, Penningmeester; Mr. L. Stadig, Rechtskundig Adviseur. Het bureau verleent rechtskundig advies en bijstand aan arbeiders der aan- gesloten vereenigingen. Telefoon 855. 94

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 108