R.K. VAKVEREENIGINGEN. Stichting „Vergadergebouw Stadsmidden". Adres: Radboudstraat 37. Dr. Joh. Scheurer, Voorzitter; J. Kapteyn, Secr.-Penningmeester; B. Kramer, B. van Silfhout. AFDEELINGEN TE AMERSFOORT). R.K. Werkliedenvereeniging „St. Jozef". Voor de parochien St. Franciscus Xaverius, St. Ansfridus en O.L. Vrouw. J. v. d. Linden, Voorzitter; C. van Es, Marconistraat 31, Secretaris; J. Tuit- hof, Penningmeester. R.K. Werkliedenvereeniging „St. Jozef". Voor de parochie van den H. Henricus. P. Beaufort, Voorzitter, Spaarnestraat 52; G, M. v. d. Fleijden, le Secretaris, St. Bonifaciusstraat 7; C. v. Empelen, P. Borstraat 25, Penningmeester. Nederlandsche Bond van R. K. Werkmeesters en ander Toezicht- houdend Personeel. M. Tulen, Brouwerstraat 6, Voorzitter; H. A. v. d. Brug, Schimmelp.kade 25, Secretaris; W. V. Vulpen, Violenstraat 46, Penningmeester. R.K. Bond van Post-, Telegraaf- en Telefoonpersoneel „St. Petrus". W. Renkers, Hoogland E 76, Voorzitter; J. A. v. Bekkum, E 123, Hoogland, Secretaris; D. v. d. Ham, Penningmeester. Nederlandsche R.K. Metaalbewerkersbond „St. Eloy". B. J. van Munster, Voorzitter; A. van Grol, van Bemmelstraat 57, Secretaris; W. Pijpers, Penningmeester. Nederlandsche Katholieke Grafische Bond „St. Carolus Borromaeus". R. Jonkhart, Voorzitter; Alb. Heijman, Secretaris, W. v. Mechelenstraat 34; G. Vial, Penningmeester. Nederl. R.K. Bond van Houtbewerkers en aanverwante vakgenooten. M. van Groenestein, Voorzitter; J. J. de Kruijf, Secretaris, Merwedestraat 17; J. Tuithof, Penningmeester. Nederl. R.K. Bond van Overheidspersoneel „St. Paulus". D. Huurdeman, Voorzitter; P. van Burgsteden, Eemstraat 54, Secretaris; W. J. Keizer, Penningmeester. Nederl. R.K. Bond van Hotel-, Cafe- en Rest. Geemployeerden „St. Anthonius". Bisschoppelijk en Kon. goedgekeurd. Afdeeling Amersfoort. J. A. v. d. Wakker, Voorzitter; L. Krijnen, Beekenst.laan 23a, Secretaris; H. v. d. Wakker, Penningmeester. 95

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 109