Nederlandsche R.K. Bond van Transportarbcidcrs „St. Bonifacius". N. Wakelkamp, Voorzitter; A. de Haan, Schimmelp.kade 54, Secretaris; J. Kerk- hof, A. de Ruyterstraat 4, Penningmeester. Nederl. R.K. Bond van Spoor- en Tramwegpersoneel „St. Raphael". J. L. van Roeijen, Voorzitter; J. P. v. d. Bos, Pieter Pijpersstraat 12, Secre taris; J, C. van Luijn. Penningmeester. R.K. Officierenvereeniging. J. M. N. van der Drift, Voorzitter, wnd. Secretaris. Ned. R. K. Onderofficiers-Bond „St. Martinus". Afdeeling Amersfoort. P. J. A. Rethans, Voorzitter; J. N. Hoevers, Vermeerstraat 88, Secretaris; H. H. Evers, Penningmeester. R.K. Onderwijzersvereeniging St. Lebuinus. Afdeeling Amersfoort en Omstreken. A. Wegman, Soesterberg, Voorzitter; F. Andringa, Grebbestraat 43, Amers foort, Secretaris; B. H. Hendriksen, Hamersveld, Penningmeester. R.K. Bouwvakarbeidersbond „St. Joseph". H. Korndewal, Voorzitter; Th. A. J. Jaspers Focks, Irisstraat 7, Secretaris; W. van Niekerk, Penningmeester. Spaarbank der R. K. Werkliedenvereeniging. G. van Keeken, Voorzitter; J. J. de Wilde, Hessenstraat 18, Secretaris; J. van Empelen, Weverssingel 27, Penningmeester. Retraite-penning der R.K. Werkliedenvereeniging. D. Huurdeman, Voorzitter; J. P. Lichthart, Secretaris, Narcisstraat 22; C. van Empelen, Penningmeester. Nederl. R. K. Bond van Handels-, Kantoor- en Winkelbedienden St. Franciscus van Assisie". J. Lubberts, Voorzitter; C. Pijpers, Hessenstraat 4, Secretaris; Mej. E. M. van Hamersveld, Penningmeesteresse; C. van Empelen, Vice-voorzitter; B. Vial, 2e Seer.; Mej. J. van Munster, L. Nicasiusstraat 20, 2e Penningm. Geest. Adviseur Kapelaan H. A. Paanakker. Plaatsingsbureau bij den voorzitter. Jonge Werkman. Parochie H. Franc. Xaverius. C. v. d. Veer, Voorzitter; B. Gerritsen, Wevers singel, Secretaris. Parochie H. Henricus. P. Laseur, Voorzitter; T. Westerlaak,Secretaris, Narcis straat 25; P. Laseur, Penningmeester. Parochie O. L. Vr. Hemelvaart. P. v. d. Heijden, Voorzitter; J. Veldhuizen, Krommestraat 51, Secretaris; S. Vonk, Penningmeester. Parochie H. Ansfridus. B. Jongh, Voorzitter; F. v. d. Horst, E. Meysterweg 24, Secretaris. Centrale Jonge Werkman. A. J. J. Ehrisman, Voorzitter; P. Laseur, Secretaris, St. Bonifaciusstraat 25; K. v. d. Last, Penningmeester. 96

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 110