GEMEENTE AMERSFOORT Aantal inwoners op 1 Januari 1938: 47022. Aantal kiezers: 24900. Oppervlakte der gemeente: 2350 H.A. GEMEENTEHUIS: WESTSINGEL 43. Gemeentebestuur. Gemeenteraad (aantal leden 25). Secretarie. Tel. 1240 en 1241. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Burgemeester; Wethouders: B. Noordewier, Mr. L. Stadig en A. J. Spiekermann; Secretaris: K. Kaan Jz. Werkverdeeling en spreekuur van het College van Burgemeester en Wet houders: De Burgemeester is in het bijzonder beiast met de voorbereiding der werk- zaamheden betreffende Politie, Brandweer, Algemeene Zaken en Wetgeving en is in den regel voor het publiek ten G'emeentehuize te spreken des Woens- dags en Zaterdags van iedere week van des voormiddags 10 tot 12 uur. De Wethouder Mr. L. Stadig is in het bijzonder beiast met de voorbereiding der werkzaamheden betreffende Financien, Grondbedrijf, Gasfabriek, Water- leiding, Keuringsdienst van Vee en Vleesch en Slachthuis en is omtrent die zaken in den regel voor het publiek te spreken uitsluitend ten Gemeentehuize des Maandags van iedere week des voormiddags 10 uur. De Wethouder B. Noordewier is in het bijzonder beiast met de voorbereiding der werkzaamheden betreffende Openbare WerkenBouw- en Woningtoezicht. Woningbedrijf en Sociale Aangelegenheden en is omtrent die zaken in den regel voor het publiek te spreken uitsluitend ten Gemeentehuize des Dinsdags en Vrijdags van iedere week des voormiddags 10 uur. De Wethouder A. J. Spiekermann is in het bijzonder beiast met de voorberei ding der werkzaamheden betreffende Onderwijs, Geneeskundigen Dienst, Open- bare Reiniging en Ontsmetting en is omtrent die zaken in den regel voor het publiek te spreken uitsluitend ten Gemeentehuize des Woensdags van iedere week des namiddags 2 uur. De gemeente-secretaris is in den regel voor het publiek te spreken ten Gemeentehuize (kamer no. 10) op elken werkdag van des voormiddags 1012 uur. W. J. W. C. Bakker (V.B.), P. Beaufort (R.K.), H. Benninga (C.H.), S. Brus- sen geb. Hemminga (S.D.A.P.), H. Fremouw (S.D.A.P.), H. van Galen Last (C.H.), W. van Gent (V.B.), P. Graaff (A.R.), Mej. E. M. v. Hamersveld (R.K.), H. G. Huslage (S.D.A.P.), H. Kroon (S.D.A.P.), J. van der Linden (R.K.), J. H. van Lonkhuyzen (A.R.), G. A. Luycx (R.K.), A. A. Meijer (S.D.A.P.), Jan L. v. Nieuwenhuizen (C.H.), B. Noordewier (S.D.A.P.), G. J. Noordman (R.K.), J. W. Polder (S.D.A.P.), C. Ruitenberg (V.D.), H. Smit (S.D.A.P.), A. J. Spiekermann (R.K.), Mr. L. Stadig (A.R.), G. van Tellingen (Amersf. Belang), L. Waterloo (K.D.P.). De verschillende bureau's zijn voor het publiek geopend iederen werkdag 1

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 15