Afd. Eigendommen. Kantoor Gemeente-Ontvanger en Centrale Boekhouding voor de Gemeentebedrijven. Kantoor: Achter Davidshof 2 Tel. 1244 en 1245. Gebouw Westsingel 45. Tot deze afdeeling behoort: Eigendommen, Verhuringen, Assurantie, Ver- koopingen, Straat- en Rioolbelasting, Baatbelasting, Grondbedrijf en Propa ganda. Ambtenaren: J. A. C. Spoel, commies, chef der afd.; A. F. van Haselen-de Vries, adj.-commies le klas; P. van Hemmen, adj.-commies 2e klas; J. E. Meijer, klerk en H. Brouwer, klerk. Gemeente-Ontvanger.Chef-Boekhouder: W. Froger; Adjunct-chef-boekhou- der, tevens waarnemend Gemeente-Ontvanger: M. Th. J. van Wessum. Het kantoor is belast met alle zaken behoorende tot de competentie van den Gemeente-Ontvanger en met het voeren van de boekhouding, administreeren der financien en het doen der betalingen en ontvangsten van alle bedrijven. De werkzaamheden zijn verdeeld over 4 afdeelingen, t.w.: Afdeeling It Boekhouding. Deze afdeeling is belast met de boekhouding, rekening-courantboekhouding en interne controle. G. F. C. Everaars, Hoofdboekhouder; G. den Hartog, Hoofdboekhouder; A. H. van Rouwendal, Boekhouder. Afdeeling K; Kas. Deze afdeeling draagt zorg voor de ontvangsten en voor de betalingen, uit- gezonderd per bankcheque en per postgiro. Sub I. Ontvangerswerkzaamheden (Giro No. 50461). D. Berends, Adjunct-Kassier, (met den persoonlijken titel van le ambtenaar ten kantore van den Gemeente-Ontvanger); C. J. Diesveld, Deurwaarder; M. J. Snijders, adj.-boekhouder. Sub II. Werkzaamheden voor de bedrijven, bouwvereenigingen enz. (Giro No. 49545). C. Schuttevaer, Kassier, Chef der Afdeeling; C. J. Los, Adjunct-Kassier; W. Th. Vernhout, klerk; A. B. J. Clifford, tijd. schrijver; J. G. v. d. Linden, G. Buitenhuis, H. Meester, P. Th. de Wilde, J. van Effrink, A. G. Bergman, Bode-geldophalers, A. van Oorschot, tijd. bode. Afdeeling Ills Verkoop. Tot deze afdeeling behooren de werkzaamheden, voortvloeiende uit de distri bute van gas, water en stroom; retributie's van den Reinigings- en Ontsmet- tingsdienst en van het Openbaar Slachthuis en den Keuringsdienst voor Vee en Vleesch; verhuringen van het Grond- en Woningbedrijf; de ontvangsten per postgiro, het vervaardigen van de kohieren en aanslagbiljetten van straat- en rioolbelasting, hondenbelasting en schoolgelden, enz. L. A. Zevenbergen, Boekhouder, Chef der Afdeeling; J. H. van Noort, Ad- junct-Boekhouder; W. J. Riksen, Adjunct-Boekhouder; J. W. de Graaf, Adj.- Boekhoudster; G. F. G. van Elst, Adj.-Boekhouder; A. S. Bixerman, Klerke; L. A. H. Wijnhof, Klerk; B. E. te Lintelo, Klerk; J. v. d. Essenburg, Klerk; J. Vierbergen, Klerk; H. J. Budzelaar, Klerk; A. C. ter Burg, Klerk; A. G. Teunissen, tijd. schrijver; A. Middelhoven, tijd. schrijver; H. A. Nichting, tijd. 3

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 17