Ambtenaren van den Burgerlijken Stand. Gemeenteboden. Raadscommissie's. schrijver; S. G. Duursma, tijd. jongste bediende; H. M. Reems, tijd. jongste bediende. Afd. IV: Inkoop. Op deze afdeeling worden behandeld de bestelbonnen en de facturen, de magazijn-, loon- en salarisadministratie's, de wekelijksche administratle en be- taling van loon van werklieden bij de Werkverschaffing tewerkgesteld, de verkoopsadministratie van Openbare Werken en Bouwbureau, de betalingen per bankcheque en per postgiro, de interne controle op gas- en stroom- en waterdebiteuren en waarborgsoramen waterleiding, het controleeren en ver- zenden van de aanslagbiljetten van straat- en rioolbelasting, hondenbelasting en schoolgelden, enz. J. W. Floor, Boekhouder, Chef der Afdeeling; M. v. d. Molen, Adj.-Boekhou- der; N. A. van Woudenberg, Adj.-Boekhouder; G. H. Klaassen, Klerk; G. Meijer, Klerk; A. Veldhuizen, Klerk; J. J. ter Wolbeek, tijd. schrijver; C. H. Letschert, tijd. schrijver; C. Berculo, tijd. schrijver; J. M. v. d. Berg, tijd. schrijver. P. J. de Groot, H. Th. de Jong, Th. J. Lap, P. H. R. Huygens en A. M. Dijk. H. A. van Zwieten, concierge Raadhuis; E. van Wijland, bode; G, P. Kroes, bode. Commissie van Wetoeving. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Burg., Voorzitter; J. H. van Lonkhuyzen, H. Benninga, P. Beaufort en H. Fremouw, leden; Mr. W. van den Bijtel, comm. ter Secretarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: W. J. W. C. Bakker en L. Waterloo. Commissie van bijstand voor de Bedrijven. Mr. L. Stadig, Wethouder, Voorzitter; H. Smit, W. J. W. C. Bakker, J. v. d. Linden en J. L. v. Nieuwenhuizen, leden; A. Over, commies ter Secretarie, Se cretaris. Plaatsvervangende leden: G. A. Luycx en H. Kroon. Commissie van bijstand voor Openbare Werken. B. Noordewier, Wethouder, Voorzitter; P. Graaff, J. v. d. Linden, A. A. Meijer en W. van Gent, leden; Th. J. Lap, adj.-commies le kl. ter Secretarie, Secre taris. Plaatsvervangende leden: H. G. Huslage en G. J. Noordman. Commissie van bijstand voor het Bouw- en Woningtoezicht, Woningbedrijf en Stadsontwikkeling. B. Noordewier, Wethouder, Voorzitter; P. Graaff, G. J. Noordman, H. G. Huslage en H. v. Galen Last, leden; Th. J. Lap, adj.-commies le kl. ter Secretarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: J. v. d. Linden en H. Smit. Commissie van bijstand voor de Financien. Mr. L. Stadig, Wethouder, Voorzitter; H. G. Huslage, C. Ruitenberg, J. H. v. Lonkhuyzen en G. A. Luijcx, leden; K. Kaan Jz., Secretaris. Plaatsver vangende leden: A. A. Meijer en H. Benninga. 4

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 18