Commissie van beroep ingevolge art. 16 van de Wachtgeld- regeling voor het gemeentepersoneel. Commissie van toezicht op de Bioscopen. Commissie -van bijstand in het beheer van den Gem. Geneesk. dienst. A. J. Spiekermann, Wethouder, Voorzitter; C. Ruitenberg, H. Benninga, H. Kroon en Mej. E. M. v. Hamersveld, leden; Mej. Mr. L. Bolleman, adj.-comm. ter Secretarie, Secretaresse. Plaatsvervangende leden: Mevr. A. Brussen- Hemminga en P. Graaff. Commissie van bijstand voor den Reinigings- en Ontsmettingsdienst. A. J. Spiekermann, Wethouder, Voorzitter; J. W. Polder, W. J. W. C. Bakker, Mevr. S. Brussen-Hemminga en P. Beaufort, leden; A. Over, comm. ter Secre tarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: J. L. van Nieuwenhuizen en W. v. Gent. Commissie van bijstand voor den Keuringsdienst van vee en vleesch en het Openbaar Slachthuis. Mr. L. Stadig, Wethouder, Voorzitter; J. W. Polder, J. L. v. Nieuwenhuizen, L. Waterloo en G. v. Tellingen, leden; A. Over, comm. ter Secretarie, Secre taris. Plaatsvervangende leden: P. Beaufort en H. Fremouw. Commissie van bijstand voor het Onderwijs. A. J. Spiekermann, Wethouder, Voorzitter; H. van Galen Last, H. Fremouw, H. Kroon en Mej. E. M. v. Hamersveld, leden; J. G. van Dreumel, comm. chef ter Secretarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: J. H. van Lonkhuyzen en G. v. Tellingen. Commissie voor de Voorloopige Vaststelling der Gemeenterekening. H. G. Huslage, Voorzitter; G. J. Noordman, lid. J. Haars, hoofdcommies, chef der afd. financ., Secretaris. Scheidsgerecht. J. G. Klaassen, Voorzitter, Dr. R. Miedema, plaatsvervangend voorzitter, H. Kroon, H. Noorman, leden. J. B. Wevers, Mr. D. P. Hamers, plaatsver vangende leden. Mr. W. v. d. Bijtel, commies ter Secretarie, Secretaris. J. Bloemink, commies ter Secretarie, plaatsvervangend Secretaris. College van Curatoren. (Zie hoofdstuk Onderwijs.) Commissie van toezicht op het Middelbaar Onderwijs; Commissie van toezicht op het Lager Onderwijs; Commissie tot Wering van Schoolverzuim. (Zie Hoofdstuk Onderwijs.) Prof. Mr. G. Nolst Trenite, Voorzitter; A. ter Cock, J. Mebius, leden; Secretaris: Mr. W. van den Bijtel, Commies ter Secretarie; J. G. Klaassen, H. J. C. Venings, B. W. Plooij, plaatsverv. leden. 1J. Baan, Voorzitter; J. M. W. v. d. Drift, Secretaris; J. G. v. Zanten, F. Boer- winkel, J. Stuurop, H. ten Kate, B. H. Kuiper. 5

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 19