Maatschappelijk Hulpbetoon. Gemeentelijke Geneeskundige dienst. Dienst Openbare Werken. Dienst Bouwtoezicht, Bouwbureau, Woningbedrijf en Stadsontwikkeling. Instelling voor Maatschappelijk Hulpbetoon, Van Persijnstraat 12, telefoon 2280 en 2281. Het bureau is geopend iederen werkdag des middags van 2—3J/2 uur; 's Zater- dags des morgens van uur. Mr. S. van t Eind, Voorzitter; Mevr. C. C. Schreuder-Nijland, H. v. Galen Last, j. Overeem, J. Zwart, J. J. v. Beek, H. J. C. Venings, leden; Mej. H. Muller, Secretaresse; A. F. L. van Hengel, armverzorger F. Smits, adj.-comm. le klas; G. A. C. Heunks, adj.-commies 2e klas; Mej. D. v. Gelder, tijdel. klerk; N. L. F. J. Grotendorst, tijdel. klerk; P. C. v. Straalen, tijdel. klerk. Bureau Westsingel 45. Telefoon 1240. Directeur Dr. M. van der Hoeve, arts; Gemeentegeneesheer G. C. van Hoften, arts; Schoolverpleegster Zr. T. Appel. Bureau Achter Davidshof 2 (boven). Telefoon 1240 en 1241. Geopend elken werkdag van 8.30 tot 12 en van 1.30 tot 5 uur. Zaterdags tot 1 uur. Spreekuur elken werkdag s morgens van 911 uur. Directeur: Ir. C. G. Beltman, woonhuis tel. 342. Personeel: J. v. Loenen, technisch Hoofdambtenaar, plaatsverv. Directeur; J. Pothoven, technisch ambtenaar le klas gebouwen; Chr. Albregt, technisch ambtenaar le klas, Chef Afd. bestrating; J. Ploegsma, technisch ambtenaar le klas; B. H. Brouwer, techn. ambtenaar le klas; K. Bouma, technisch ambte naar 2e klas; H. Jansen, technisch ambtenaar le klasse afd. plantsoenen enz.; B. Elzenaar, magazijnmeester; J. Stam, marktmeester en havenmeester; P. J. Weijtenburg, klerk; Mej. A. J. P. Smits, klerke typiste; G. van Plateringen, concierge; J. Verweel, tijdelijk opzichter-teekenaar; M. T. C. Hak, tijdelijk opzichter-teekenaar; S. van Kalveen, klokkenist; C. v. d. Kraats, bewaarder Begraafplaats Soesterweg; E. A. Jansen, bewaarder begraafplaats ,,Rusthof", Doodenweg. Kantoor: Achter Davidshof 2 (boven). Tel. 1240 en 1241. Geopend voor het publiek elken werkdag van 8.3012 en van 25 uur. Zaterdags tot 1 uur. Spreekuren: elken werkdag 's morgens van 9— 11 uur. Directeur en Stadsarchitect; Ir. C. B. v. d. Tak Jr., Arch. B.N.A. Extra spreekuur: Vrijdagavond van 7—8 uur, woonhuis Groen van Prinsterer- laan 25, tel. 1265. Personeel: H. J. J. Radstake, Techn. Hoofdambtenaar, Plaatsvervangend-Direc- teur; A. J. van Tol, Inspecteur Bouw- en Woningtoezicht; J. Kapteyn, Inspec- teur Bouw- en Woningtoezicht; A. Pastoor, Techn. Ambt. le kl. Bouw- en Woningtoezicht; J. Wagener, Opzichter; Mej. J. van der Meulen, Woning- opzichteres; Mej. S. C. des Tombe, 2e Woningopzichteres; J. Jekel, Huur- ophaler; A. Eelsingh, Techn. Ambt. le klasse; C. W. van Schooneveld, Techn. Ambt. 2e klasse; K. Berends, Techn. Ambt. 2e klasse; L. J. C. Cornelissen, dagschrijver; J. E. Fisscher, tijdelijk Techn. Ambt. 2e klasse; P. H. Huizinga, klerk; Mej. A. J. P. Smits, klerke; G. van Plateringen, Concierge. 6

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 20