N.V. Ziekte- en Ongevallen Verzekering-Mij. ..NEDERLAND" Bureau voor Sociale Aangelegenheden. Commissie van Toezicht op de Arbeidsbeurs. Gemeentelijke Reinigings- en Ontsmettingsdienst en Rioolwaterzuivering. Gasfabriek, Waterleiding. TE AMERSFOORT - BERKENWEG 15 - TELEF. 1906 Slait verzekeringen tegen het risico vanDoktersvisite, Apothekersrekeningen, Ziekenhuis- en Operatiekosten etc. 7 Arbeidsbemiddeling, Werkloosheidsverzekering, Steunverleening, Werkverschaffing Cultureele zorg voor werkloozen, enz. Arbeidsbeurs Tel. 1172. Achter Davidshof 2, Tel. 1244 en 1245. Directeur Tel. 1240 en 1241. Het bureau is geopend iederen werkdag "s morgens van 8.30—12.30; n.m. van 2—4 uur. 's Maandags en 's Vrijdags bovendien van 6.30—7.30 uur. G. van Wijland, commies-chef, directeur Arbeidsbeurs; C. Tuithof, adj.- commies le klas; Mej. J. J. C. Wernas, adj.-commies 2e klas; C. J. Vermeij, adj.-commies 2e klas; J. Krijkamp, H. Dijkstra en B. H. van Pelt, klerken. B. Noordewier, Voorzitter; C. Ruitenberg, Plaatsv. Voorzitter; Leden-werk- gevers: S. v. Vollenhoven, J. H. van Lonkhuijzen, H. L. v. Eijbergen; Plaats- verv. leden werkgevers: H. v. Veen, W. v. Gent, M. Eijsink. - Leden werk- nemers: H. Kroon, W. Meiling, W. v. Niekerk. Plaatsverv. leden werk- nemers: A. Wildeman, K. Stam, C. H. v. Es. Kantoor: Nijverheidsstraat 31. Telefoon 157. Geopend van 8.30.42 uur en 1.30.5 uur n.m. Voor den Ontsmettingsdienst en vervoer van lijders aan besmettelijke ziekte na kantooruren Telefoon 157 en 279. H. Beenhakker, directeur, Telef. 279; P. Schreuder, opzichter le klas; Mej. J Riksen klcrkc Barak voor besmettelijke ziekten ..Lichtenberg", Utr. weg, tel. 1900. Voor inlichtingen en opname in de barak van het ziekenhuis ,,De Lichtenberg' Utr. weg, telefoon 157. Na kantooruren telefoon 157 en 279. Telefoon 64 en 65. E. E. van Rhijn, Directeur; W. F. Biihrmann, gasmeester. tevens magazijn- meester; A. W. Vervloet, hoofdmachinist bij de Waterleiding; S. Bolmeyer, Techn. hoofdambtenaar; M. G. Cleton, adjunct-ladingmeester; J. Nijhuis, adjunct-gasmeester; H. Slager, techn. ambtenaar le klasse; W. A. M. Holleman, techn. klerk; G. M. v. d. Uithoorn, klerke; A. A. C. Maas, klerk; W. Biihr mann, magazijnklerke. BILLIJKE PREMIE EN VRIJGEV1GE POLISVOORWAARDEN

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 21