Begraafplaatsen. Luchtbeschermin gsdienst. Rijksbelastingen. Administratie der Directe Belastingen, Invoerrechten en Accijnzen. Inspectie Directe Belastingen. Inspectie Invoerrechten en Accijnzen. De algemeene begraafplaatsen zijn kosteloos voor het publiek toegankelijk gedurende de maanden October, November, December, Januari, Februari en Maart, dagelijks van des voormiddags 7.30 uur tot een uur voor zonsonder- gang en gedurende de maanden April tot en met September, dagelijks van des voormiddags 7.30 uur tot des namiddags 7 uur. Op Zondagen en daarmede gelijkgestelde dagen zijn de begraafplaatsen van des voormiddags 10 uur tot des namiddags 5 uur geopend. Met den Zondag worden ten deze gelijkgesteld de Nieuwjaarsdag, de Christe- lijke tweede Paasch- en Pinksterdagen, de Hemelvaartsdag, de beide Kerst- dagen en de verjaardag der Koningin. Begraafplaats ,,Rusthof": bewaarder: E. A. Jansen. Begraafplaatsen aan den Soesterweg en in het Plantsoen: bewaarder: C. v. d. Craats. R.K. begraafplaats aan den Utrechtscheweg, opzichter: G. A. van Drie. Ned. Isr. begraafplaats aan den Soesterweg: (sleutel te vragen aan perceel Soesterweg 126). Bureau Achter Davidshof 2 (boven). Telefoon 1979. Hoofd van den dienst: J. H. A. Jacometti, Gep. Majoor K.N.I.L., P. Buys- laan 13, Telefoon 2125. Centraal belastinggebouw Prins Hendriklaan 5. (Aan te melden kamer 18). Kantoor geopend van 8.3012 en 1.305 uur. Concierge: E. van Ooijen. Inspecteur: J. P. Janssen (Kamer 19); Toegevoegd ontvanger: M. F. Fokkema (Kamer 20). Adjunct-commiezen: A. Abbing (chef de bureau), L. C. Huls, G. J. Modder, A. Onderwater; Rijksklerken: J. W. Hopman, Mej. J. M. Jonasse; H. Geijten- beek. Schrijver: B. P. Bos en D. J. Dijs. Wacht der ambtenaren der Directe Belastingen (Kamer 1). Cand.-Hoofdassistent: J. Simonse. Assistent-deurwaarders: J. Schuitemaker, W. Verwoerd; Assistenten: J. Abbenes, G. v. d. Beek, G. Dorleijn, W. N. de Groot, J. van Veen, E. Wentink. (Aan te melden kamer 18). Kantoor geopend van 8.3012 en 1.305 uur. Inspecteur: A. F. Bange. L. Boot en W. Hoogeveen. toegevoegde Ontvangers; J. A. Veldman, Commies; 9

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 23