Gemeentelijke Middelbare Handelsschool met 4-jarigen cursus. Gemeentelijke Middelbare Handelsavondschool met 3-jarigen cursus. Ambachtsschool voor Amersfoort en Omstreken (2-jarige cursus). Avond-Vak- en Vakteekenschool (theoretisch onderwijs) (met 5-jarigen cursus). Typografencursus (Zaterdagmiddag-wintercursus van 6 maanden gedurende 4 jaren). Taal en Letterkunde; L. Straus, Duitsche Taal en Letterk.; I. Veen, Lichame- lijke Oefening; J. Vollema, Fransche Taal en Letterkunde; J. van der Wey, Handelswetensch.; E. A. Struijkenkamp, amanuensis; K, van Dijkhuizen, con cierge. De Directeur is te spreken voor schoolzaken uitsluitend in het schoolgebouw, buiten de vacanties, in den regel des Maandags en Donderdags, van 1,30 tot 2.30. Gebouw Hellestraat 87. Telefoon 1240 en 1241 J. Peper, Directeur, Handelswetenschappen; P. J. G. Lammens, plaatsv. Direc teur, Wiskunde; Mej. H. M. S. Velsink, Fransche taal, letterk. en corresp.; J. F. Admiraal, Engelsche taal, Letterk. en Corresp.; G. C. A. Mulder, Duitsche taal, letterk. en corresp.; J. H. Willems, Nederlandsche taal en Correspon- dentie; Mevr. J. H. W. Nieboer-Feringa, Natuurwetenschappen; Dr. J. H. Ronhaar, Aardrijksk., Geschiedenis en Staatswetenschappen; J. van der Weij, Handelswetenschappen; P. L. van Dam, Teekenen, Schoonschrijven, Machine- schrijven en Stenografie; H. A. Holtzappel, Lich. Oefening; Mej. H. J. H. van Emden, Lich. Oefening. Gebouw Hellestraat 87, Telefoon 1240 en 1241. J. Peper, Directeur, Handelswetenschappen; F. Admiraal, plaatsverv. Direc teur, Engelsche taal en Correspondentie; G. H. Baake, id.; G. C. A. Mulder, Duitsche taal en Corresp.; M. J. T. Hefting, id.; A. J. Huijskens, Nederl. taal en Corresp.; Dr. J. H. Ronhaar, id.; J. v. d. Wey en P. J. G. Lammens, Handels wetenschappen; P. L. van Dam, Stenografie en Machineschrijven. Spreekuur van den Directeur voor Handelsdag- en avondschool: Maandag van 23, Donderdag van 7.20—8 en Zaterdag van 1011. Leusderweg 34 en 36. Tel. 255. Dagel. Bestuur: Dr. J. H. Scheurer, Voorzitter; Ir. C. G. Beltman, Onder-Voor- zitter; E. van Vollenhoven, Secretaris-Penningmeester, Groote Koppel 14: H. Noorman, Ir. J. G. Bijdendijk, J. J. Wesseling Jr., Directeur. Leusderweg 3436. J. J. Wesseling Jr., Directeur. Leusderweg 3436. J. J. Wesseling Jr.. Directeur. 12

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 26