BIJZONDER ONDERWIJS, VOORBEREIDEND ONDER WIJS, ENZ. Christ. Nat. Scholen voor L.O. en U.L.O. U. L. O. School, Leusderweg 30. Lagere Scholen. Gabrie Mehenschool. Pensionaat „St. Louis". R.K. Jongensschool voor U.L.O. R.-K. Jongensschool voor de St. Henricusparochie. 152, hoofd W. J. F. A. Ribberink; Leusderweg 259 (school met opleidings- klassen), hoofd A. Besteman; Vermeerstraat, hoek Bisschopsweg, Meisjesschool (school met opleidingsklassen), hoofd Mej. J. C. R. Klaassen; Heerenstraat 4 (school met opleidingsklassen), hoofd A. Ritsma; Wijersstraat 23 (school met opleidingsklassen), hoofd J. W. Kiel; SchooIlaantje"bi] de Vondellaan (school met opleidingsklassen), hoofd A. Elzinga; Puntenburgerlaan 49 (school voor buitengewoon Lager Onderwijs), hoofd B. J. Groenevelt; Lange Beekstraat 5 (school voor het centraal 7e en 8e leerjaar), hoofd J. H. van Zanten, Nos. der scholen: 1. Waalstraat; 2. Zonnebloemstraat; 3. Coninckstraat; 5. Hob- bemastraat; 6. Puntenburgerlaan; 7. Oude Soesterweg; 8. Leusderweg; 9. Ver meerstraat; 11. Heerenstraat; 12. Wijersstraat; 14. Schoollaantje. Schoolbestuur: Mr. L. Stadig, Voorzitter; Ds. S. J. Popma, Secretaris; R. E. J Hey, Penningmeester. Administrateur: Drs. C. D. Smeitink. Hoofd: H. Jansen. Fr. van Blankenheymstraat 61, hoofd D. K. W. Labree; J. van Dieststraat 2, hoofd N. v. d. Vlist, Miereveldstraat 72, hoofd H. Radix; Justus van Effenlaan, hoofd J. van de Rotte; Rozenstraat 14, hoofd B. M. Karman; van Assenraad- straat 2, hoofd B. van der Kolk; Lingestraat 8, hoofd J. H. Veenkamp; Cen traal 7e en 8e leerjaar, Woestijgerweg, hoofd H. Thijs. School der Ned. Herv. Gemeente. Telefoon 1640. Ingang: PlantsoenZuid, naast het voormalige belastingkantoor. H. van Galen Last, Voorzitter; G. J. v. Amerongen, Secretaris; W. Froqer, Penningmeester; L. Keemink, Hoofd. R.-K. Kostschool voor jongens. L.O., U.L.O. en Handelscursus. Utrechtscheweg 228. Br. Arcadius, Overste-Directeur. Westsingel 71. Opleiding voor MXT.L.O.-diploma A en B. G. H. Baake, hoofd, Fred. v. Blankenheimstraat 22. Paulus Borstraat 30 .(.St. Gerardus Majellaschool). Bestuur: Pastopt-GrfTTHooijman, W. A. Hertog, J. H. van den Hengel, R. A Keijzer, hoofd. 14

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 28