Erkende Pont-School. Copieer- en Type-inrichting „Spido". Rozendaal's Erkend Handels Instituut „Amersfoort". Electr. Copieer- en Type-inrichting E.C.I. Copieer- en Type-inrichting Vitesse". Dansschool Ab. Bovenkamp. Dansstudio Hans Snoek. Vereeniging voor Christelijk Middelbaar en Voorbereidend Hooger Onderwijs op Geref. grondslag. Vereeniging voor Christelijk Buitengewoon Onderwijs voor Amersfoort e.o. Unie „Een School met den Bijbel". Ned. Montessori-Vereeniging Afd. Amersfoort. Arnhemscheweg 22, Tel. 1995. Kantooropleiding, Steno-Typen, Boekhouden, Talen. Copieer- en Type-inrich- ting. Directeur: C. Vriens. Directrice: Mej. H .C. C. de Jager, Bergstraat 47, Tel. 867. Opgericht 1 September 1923. Arnhemscheweg 21 (naast K. v. K.), Tel. 1145. Volledige kantooropleiding. Steno (Groote), Typen, Hand. Corr., Boekhouden, Talen, Telegrafie, Handverbeteren. Inrichting voor Copieeren en Typen. Directeur: A. H. Rozendaal. H. J. van Wandelen, Regentesselaan 21a. Directrice: Mej. E. M. v. Hamersveld, Kon. Wilh.straat 10. Regentesselaan 14. Heinsiuslaan 3. Dagel. Bestuur: Ds. K. J. v. d. Berg, Voorzitter; Th. W. L. Baron van Heem- stra, Vice-Voorzitter, beiden te Amersfoort; A. de Graaf, Secretaris; F. H. C Jansen, Penningmeester, beiden te Zeist. Opgericht 28 Januari 1938. Voorzitter: B. v. d. Kolk, W. v. Mechelenstraat 3; Secretaris: H. W. T. Mul ders, St. Radboudstraat 15; Penningmeester: J. D. H. v. d. Neut, St. Anfridus- straat 47. School: Koningin Emmaschool (in oprichting). Locaal Comite Amersfoort. Voorzitter: B. v. d. Kolk; Secretaris: H. W. T. Mulders, St. Radboudstraat 15; Penningmeester: J. D. H. v. d. Neut, St. Anfridusstraat 47, postrekening 68077. Ir. B. A. Verhey, Voorzitter. 18

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 32