Volksonderwijs, Afd. Amersfoort. Vereeniging voor Openluchtscholen. Vereeniging voor M.U.L.O., afd. Amersfoort. Vereeniging van Hoof den van Scholen. Ned. Onderwijzers Genootschap, Afd. Amersfoort. Comite voor de Openbare School. „Vereniging voor Kleuteronderwijs te Amersfoort". Afd. Amersfoort en Omstreken van de Nederlandsche Vereeni ging tot bevordering van het onderwijs in Handenarbeid. Centrale Ouderraad te Amersfoort. Districts-Leerlingencommissie voor de Typografie voor Amersfoort en Omstreken. Esperanto-beweging T. Boer, Voorzitter; M. A. Vogelsang, Secretaris, Pr. Julianalaan 8; A. P. Scholten, Penningmeester; P. M. Korving; A. van Wijngaarden. Vacature Voorzitter; Mr. C. Sypkens, Penningmeester; Chr. Eggink, Secretaris. P. J. Kostense, Joh. v. Oldenbarneveltlaan 30, Voorzitter; J. Bijl, Vondel- laan 29, Secretaris. A. Besteman, Voorzitter; A. Ritsma, Secretaris, Arnhemscheweg 78; F. Faber, Penningmeester. W. C. Oosterman, Voorzitter; C. M. Schoemaker, Celciusstraat 34, Secretaris; M. W. Zandbergen, Franklinstraat 43, Penningmeester. T. Boer, Voorzitter, Heinsiuslaan 18; M. W. Zandbergen, Secretaris, Franklin straat 43; J. P. M. Korving, Penningmeester, Puntenburgerlaan 14; T. P. Bos, Sumatrastraat 6. A. van Wijngaarden, Voorzitter; M. A. Vogelsang, Secretaris, Pr. Juliana laan 8; J. van der Wey, Penningmeester; Vacature 2e Voorzitter; T. P. Bos, 2e Secretaris; Mevr. M. P. van Achterbergh-Tetenburg; J. Hanhart. Plaats der Kleuterschool: Beekenst. laan 39a, tel. 505. A. B. v. d. Klein, Voorzitter; vacature Secretaris; vacature Penningmeester. Bestuur bestaat uit: J. P. M. Korving, H. J. Bluemink, S. Buursma, T. Schone- wille, D. Kerkman, Mevr. Schreuder, Mevr. Veer. Secretariaat; H. J. Bluemink, Wijersstraat 15. A. Ploeg, Voorzitter; J. Meijer, Secretaris, Asterstraat 24; W. Bakkenes, J. M. van Gasteren, E. Boeijinga, E. J. Mooij, H. van Bronswijk. Comite voor Esperanto-propaganda. Voorzitter; W. R. Koopmans, Leusderweg 215 hoek Celebesstraat; Secretaris: A. de Vries, Soest; Corresp.-adres: Leusderweg 215, Amersfoort. Behartigt uitsluitend zaken, de algemene propaganda betreffend. Sympath. le- den zijn o.m.: V.V.V., Ned. Reisv. en Mij. voor Nijverheid en Handel. 19

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 33