KANTONGERECHT. Rijksveldwacht. Bureau van Consultatie van de orde van Advocaten te Utrecht. Raad van Rechtsbijstand in Strafzaken. Aangesloten plaatselijke groepen: Federatie van Arbeiders Esperantisten „La Verda Standardo", seer. afd. I: dhr. A. van der Kraats, Laurusstraat 26, Soesterkw, „La voj' elektita" afd. II: dhr. van Putten, Bisschopsweg 86. Esperanto-vereniging „Nederlanda Katoliko" „Pastro Emile Peltier", seer.: L. J. Vogels, Hyacinthstraat 6, Soesterkwartier. Neutrale Esperanto Vereniging „La Estonto estas Nia", seer.: dhr. de Way, St. Radboudstraat 4. Ned. Esperanto Gruparo „La Verda Stelo", seer.: mej. J. C. R. Klaassen, Prinses Marielaan 10. Konsulaat wereldbond van Esperantisten (I.E.L.) en Centraal Esperanto- inUchtingenbureau Leusderweg 215. Utrechtscheweg 90. Amersfoort, Baarn, Barneveld, Bunschoten, Eemnes, Hoevelaken, Hoogland, Leusden, Maarn, Renswoude, Scherpenzeel, Soest, Stoutenburg en Wouden- berg. Kantonrechter: Mr. D. J. W. Muller Massis. Plaatsvervangers: Mr. R. P. van der Mark, Jhr. Mr, J. K. H. de Beaufort, Mr. Dr. M. Tydeman, Mr. L. Stadig, Mr. W. Baron Roell, O. Plantenga. Griffier: Mr. P. J. E. Vonkenberg. Ambtenaren van het Openbaar Ministerie: Mrs. L. D. Zijlstra, A. Klein en J. Albarda. Waarnemende griffiers: J. G. Prins, rijksklerk ter griffie le klas, W. Knaap, rijksklerk ter griffie 2e klas en Mr. H. H. Prins. Kanton-Deurwaa'rder: D. de Groot. Arrondissements-Deurwaarder: D. Schroor. Burgerlijke Zaken. Zittingsdagen Burgerlijke zaken: Woensdag 10 uur. Extra Judicieel Woensdag 9 uur. Donderdag 10 uur, Strafzaken. Griffie geopend op Werkdagen van 912 en 14 uur, Zaterdag van 912 uur. G. H. van Lingen, Brigade-Commandant; J. van Apeldoorn, brigadier; J. K. van Donselaar, Rijksveldw., brig, tit.; J. B. de Sutter, idem idem tevens Rijkspolitie- hondgeleider (telefoon No. 1680); L. M. C. Rink, Rijksveldwachter; J. van Scherpenzeel, idem. Zittingen worden gehouden elken Vrijdagmiddag om 2.30 uur in het Paleis van Justitie aan de Hamburgerstraat 28 te Utrecht. Maandag en Donderdag n.m. 2 uur zitting in het Paleis van Justitie te Utrecht, Hamburgerstraat 28. 20

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 34