Bureau der Genie. Politie-T r oepen. Militair Hospitaal. Veterinair Hospitaal. Vrijwillig Landstorm Korps Nieuwe Hollandsche Watcrlinie. Afdeeling Amersfoort. 5 R.V.A. Commandant: Luitenant-Kolonel G. H. Schouten; G. A. van Hulstijn; Kapitein-Adjudant: N. J. Zijlstra; Hoofd Mobihsatie Bu reau: J. G. Boodt: Kap. voor Speciale Diensten: A. Asman; Luits. voor Specia e Diensten: B. C. J. Brouwer en H. C. Kremer; le Luit. der Mil. Adm.. Breel (als leeraar bij een cursus voor OVA A.); le Luit der Mil. Adm.: J. Arends; Kapitein P. G. C. A. v. d. Speck Obreen gedetacheerd H.K.S., Kapi- tein T R H Lagas, gedetacheerd H.K.S.; le Luit. J. A. W. Uijlenburg, ^erk- zaam ten bureele van C.-IV Divisie; 2e Luit. E. Outmans. gedetacheerd bij de Luchtvaartafdeeling. le Schoolbatterij. Commandant: Kapitein O. J. Siersema; 2e Luit. F. C. de Bruijn. 2e Schoolbatterij. Commandant: Kapitein W. D. Laarhuis; le Luit. Jhr. van Lennep; 2e Luit. H. C. Asjes. 3e Schoolbatterij. Commandant: Kapitein J. Marechal, le Luit. J. J. Greter, le Luit. D. W. v. d. Bosch. Bureelgebouw aan de Flierbeek. Prins Willem III-kazerne. - Telef. 357. Eerstaanwezend-Ingenieur: Kapitein J. C. Stumphius; le Luitenant der Genie: P de Kock; le Luitenant J. H. Hogendoorn, Opzichter van Fortificatien der le klasse; J. C. Th. Scholten; Opz. van Fortificatien der 3e klasse: J. Broersen; Technisch Ambtenaar le klasse: J. H. Lambermon; Techmsch Ambtenaar Ze klasse: P. C. -Melis; Bureel Ambtenaar: C. E. Jolly. Onderafdeelings-Commandant: Kapitein J. L. Schaefer. Hoogeweg 70. Chef Dirigeerend Officier van gezondheid 2e klasse; Dr N. H. Arkema; Offi- cier van gezondheid 2e klasse A. J. Schoo, A. Stok, C. Honig en J. H. Buzaglo, Militair Apotheker 2e klasse: O. F. Uffelie; Administrateur Adj. onderofficter van de Mil. Administratie P. van Houte. Heiligenbergerweg. Chef-Dirigeerend paardenarts: majoor Dr. H. J. Weekenstroo; Paardenarts le klasse: J. L. Vorkink. Leden der Plaatselijke Commissie: A. Blusse van Oud-Alblas, res. Lt.-Kol. der Cavalerie, Voorzitter; P. J. Ampers, H. A. Fischer, gep. Lt.-Kol. Inf., Dr. 13. Keulen, A. de Haan. H. Kroes. Mr. L. Stadig, H. J. J. M. van Straelen. Plaatselijk Leider, tevens secretaris der plaatselijke Commissie: res. Kap. K.M.D. W. J. v. Dam Jr., Barchman Wuytierslaan 196, tel. 780. Commandant der Compagnie Amersfoort: res. Kap. K.M.D. W. J. v. Dam Jr. 23

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 37