MIDDELEN VAN VERVOER. Nederlandsche Spoorwegen. schestraat bij ingang ,,Amicitia", Prinses Julianaplein tegenover Aldegonde- straat, Hendrik van Viandenstraat (bij de brug), Heiligenbergerweg 41, Ka- zerne Bereden Wapens, Kamp 92, Coninckstraat (hoek Kamp), Methorst- straat 19, Bloemendalschestraat (bij de poort), Groote Koppel (hoek Schimmel- penninckstraat)'t Zand 37, Stationsplein (station), Perron station, Birkhoven, Barchman Wuytierslaan b.d. Piersonlaan, Sint Louis, Rijksopvoedingsgesticht, Oud-Leusden (hotel), Vermeerstraat hoek Joh. Bosboomstraat, Stephenson- straat tegenover de J. v. d. Heydenstraat, Daam Fockemalaan bij Gesticht Onze Lieve Vrouwe ter Eem, Everard Meijsterweg (hoek Woestijgerweg), Anton Mauvestraat 17. Postzegeldepot gevestigd bij: Jos. Haan, Prinses Julianaplein 4. Postagentschappen: Julianalaan 4, Leusderweg 188, Soesterweg 159, Ant. Mau vestraat 17. Station Amersfoort. J. Houtman, Stationschef le kl. A*; F. Draisma, Onderstationschef le klasse: G. Frederiks, idem 2e klasse. Bureau Stationschef. P. A. van Hedel, commies. Hoofd v. h. kantoor; D. R. v. Dorland, commies; H. G. Huslage, stationsambtenaar. Buitendienst-personeel. J. J. Heppener, K. P. Cornelissen, K. C. Meulenbroek, H. A. Vermaas, G. B. R. de Haan, T. van de Ridder, Commiezen; H. van Rijssen, H. de Jong, A. Jel- lema, G. A. Brinkerhof, E. Versluis, B. de Jong, J. Koops, A. Fox, J. J. v. Pla- teringen, J. W. ten Hove, O. de Groot, J. G. Veerman, Stationsambtenaren. T elegraaf kantoor. C. Lely, stationsambtenaar; H. Kollen, assistent-stationsdienst; M. Blok, J. Kok, P. Hek, arbeiders-telegrafist. Kantoor ,,Inklaring". H. W. C. Soeters, commies-douaneagent; A. M. van Bemmel, bureelambtenaar. Goederenkantoor. J. P. C. van Dijk, chef-commies, hoofd van het kantoor; C. F. Briisewitz, com mies, comptabel-ambtenaar; G. R. Rensink, commies; A. Kuvel, bureelambte naar; W. A. Kreugel, stationsambtenaar; M. P. Traarbach, ladingmeester, belast met de administratie van het goederenmaterieel; J. Colly, bureaubediende. Plaatskaartenkantoor. B. C. de Wolf, commies, hoofd van 't kantoor tevens comptabel-ambtenaar; Th. C. D. Gerhard, commies; A. Rijs, commies; mej. H. A. G. Toussaint, klerke; mej. H. Vincent, idem. Bureau Seinwezen. Th. W. L. Baron v. Heemstra, Ingenieur van het Seinwezen; C. F. v. d. Heij- den, Hoofdwerktuigkundige; H. F. Papavoine, Werktuigkundige; L. M. Verlint, Chef de Bureau; B. Teune, Bureau-referent; A. F. Donath, Commies; G. S. 28

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 42