Centrale Werkplaats. N.V. Nederlandsche Buurtspoorweg Maatschappij. G. Nieuwveld, Stationschef. Motorbootdienst AmersfoortBaarn. Amsterdam. Motorbootdienst AmersfoortRotterdam (via Haarlem, Gouda en Utrecht). Sips, Bureel-ambtenaar; J. G. Hulshof, idem; J. te Kulve, idem; J. Wolterink, Opzichter-teekenaar; A. P. G. v. Bommel, Teekenaar. Dienst van Weg en Werken. J. C. v. d. Goes, Opzichter v. d. weg le klasse; A. Koeslag, bureau-bediende; J. W. Imhof, opzichter v. h. seinwezen 2e klasse; J. H. Ockeloen, assistent- opzichter v. h, seinwezen. Tractie Districts-Bureau. Ir. G. van Hille, Ingenieur der Tractie; Ir. A. E. M. J, Hanlo, Ingenieur le kl.; Ir. J. A. van Eijk Bijleveld, Ingenieur 2e kl.; D. Eland, Materieelopzichter; P. G. v. Nieuwenhoven, Eerste Chef de Bureau; J. H. Raven, Bureau Referent; L. v. Dijk, J. Raven, Commiezen; H. Elzenaar, C. v. Winterswijk, L. H. Wy- nia, Bureelambtenaren; H. Hovestad, Bureaubediende; J. Hoek, looper. Dienst van Tractie (Locomotiefdepot). K. Koetsier, Opz. b. d. Loc. en Treindienst; G. G. Alfrink, Depotchef; E. Bak- ker, onderdepotchef; K. C. de Haas, 'W. F. J. Doderlein de Win, M. de Groot, L. H. Wigman, D. Terwogt, J. F. v. Ingen, Opzichters Machinist; W. Maass, Chef Commies; J. Deetman, Commies; H. J. Stover, J. E. Witteveen, G. Schot- telndreier, Bureelambtenaren. Ir. D. B. Streefkerk, Hoofdingenieur, Chef der Centrale Werkplaats; J. D. Berdenis van Berlekom, Ingenieur le kl.; D. J. M. Boode, Eerste Chef de Bureau; K. M. Enter, idem; J. v. Doorneveld, L. J. W. Aveling, Bureau refe- renten; E. G. Holtslag, H. L. A. Laterveer, Commiezen; W. Ouwerkerk, klerk; A. Kok, J. F. Sieraal, J. Slijper, M. F. Lammertsma, G. A. Mooyman, G. R. Brandsma, Mej. W. Peeters, bureelambtenaren; A. J. ten Geuzendam, Hoofd- werktuigkundige; M. Lamie, werktuigkundige; K. Kooper, W. Jansen, werk- meesters 2e klasse; D. H. Brinkman, technisch ambtenaar; H. Kaan, teekenaar; G. W. Willemsen, baas; J. Ph. Wensink, idem; P. B. Finkelenberg, bode. Dagelijksche Auto Sneldienst, firma Houtzaager Heineman, Amersfoort— Amsterdam. Kantoor: Amersfoort, Gr. Spui 19B, Tel. 28. Kantoor Amsterdam: Singel t.o. Droogbak. Tel. 44746. Vertrek der booten: van Amersfoort: Maandag, Woensdag en Vrijdag, 17 uur. van Amsterdam: Maandag, Woensdag en Vrijdag, 17 uur. Vertrek Autosneldienst van Amersfoort: 7, 9 en 12 uur. Vertrek Autosneldienst van Amsterdam: 13, 15 en 17J^ uur. Mij. tot goederenvervoer „De Samenwerking" II en III. Vertrek van Amersfoort op Woensdagmorgen en Vrijdagmiddag. Adres: Schimmelpenninckkade 30, H. Los, Tel. 728. Benevens dagelijksche Autodienst via Gouda-Rotterdam. 29

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 43