KERKGENOOTSCHAPPEN. Nederduitsch Hervormde Gemeente. Wijkvereeniging „Uw Koninkrijk kome". Wijkcommissie Soesterkwartier. Wijkcommissie Kamp. De Nederduitsch Hervormde Gemeente te Amersfoort telt ruim 13500 zielen. De Godsdienstoefeningen worden gehouden des Zondagsvoormiddags 10 uur en s avonds 6 uur, in de St. Joriskerk op den Hof no. 1, in de Nieuwe Kerk aan den Leusderweg no. 110 en in de Emma Kerk aan den Ouden Soesterweg no. 131. Predikanten zijn: Bergkwartier, Ds. J. Pannebakker, Utrechtscheweg 136 (Telef. 878); Wijk Kamp, Ds. K. J. v. d. Berg, Regentesselaan 25 (Telef. 795); Soes- terkwartier, Ds. M. G. Gerritsen, Utrechtscheweg 118 (Telef. 573); Leusder- kwartier, Ds. A. Donszelmann, Vondellaan 39 (Telef. 2198). Voor alle zaken, den Kerkeraad betreffende, behalve attestaties, wende men zich tot den Scriba, gedurende 1938 is die Ds. M. G. Gerritsen, Utrechtsche weg 118. Wnd. President-Kerkvoogd is de Heer Dr. B. Keulen, Bilderdijklaan 10. De Kerk heeft een afzonderlijk Bureau, gevestigd Zevenhuizen 3, geopend elken werkdag van 9 tot 1 uur en 's Woensdags van 25 uur. De Heer A. Gelderman, Alb. Cuypstraat 38 is chef van dit bureau en tevens Kerkelijk-Ontvanger. Voor inlevering en aanvrage van attestaties alsmede voor zaken, de Kerk- voogdi) betreffende, vervoege men zich aan het bureau. Godsdienstonderwijzer is de Heer Dj. A. G. van der Heide. Bankastraat 26, die des Zondagsvoormiddags 10 uur den dienst leidt in de Gasthuiskerk, bij het St. Pieter- en Bloklandsgasthuis Westsingel). Organist van de St. Joriskerk is de heer A. J. C. Mooij; van de Nieuwe- en Emma Kerk de Heeren P. H. R. Huygens en J. van Wandelen. De diakenen vergaderen des Maandagsavonds om de 14 dagen in het gebouw der Diaconie ('t Sluisje), Muurhuizen 123. Secretaris is de heer C. van Zwee- den, Schimmelpenninckkade 16. Officieel orgaan der Ned. Herv. Gemeente is de Amersfoortsche Kerkbode, uitgave van de firma G. J. van Amerongen Co., Redacteuren: de Predikanten der N.H. Gemeente. Kosters: St. Joris: W. v. Reent, Groenmarkt 19; Nieuwe Kerk: J. v. Veen- schoten, Leusderweg 180; Emma Kerk: G. Adam, Narcisstraat 67. Leusderkwartier. Ds. A. Donszelmann, Voorz., Vondellaan 39; D. Schroor, Seer., Vlasakker- weg 48; P. N. Ruys, J. v. Oldenbarneveldtlaan 18; G. van Kooten, Arnhem- scheweg 210; H. Kuiter, Verhoevenstraat 21; G. Noordergraaf, Verhoeven- straat 47; H. J. de Vries, van Rootselaarstraat 17. Ds. M. G. Gerritsen, Voorz.; L. J. Verbeek. Dollardstraat 122, Seer.; B. Kar- man, Penningm. Leden: de Wijkpredikant Ds. K. J. van den Berg en de Wijkouderlingen. H. Noorman, W. van Bemmel, R. Wevers, J. van de Ridder. 33

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 47