Vrije Gereformeerde Kerk. Apostolische Kerk. Nederl. Israelietische Gemeente. R.K. Parochie van den Heiligen Franciscus Xaverius. R.K. Parochie van den Heiligen Henricus. R.K. Parochie van den Heiligen Ansfridus. Oud-Katholieke Gemeente. Vrije Katholieke Gemeente. Muurhuizen 53b. G. v. Dijkhuizen en C. de Kruiff, Ouderlingen; D. v. d. Kamp, Diaken. Herst. Apost. Gemeente in de eenheid der Apostelen. Gebouw Utrechtscheweg 73 I. Gereformeerde Gemeente. Kerkgebouw Stoovestraat 11 N. W. Schreuder, Hoogeweg 119. ouderling; J. Jordaan, Kruiskamp 10, diaken. Kerkgebouw Joannes van Dieststraat 6. Adres H. Meester, Zwaanstraat 20. Synagoge Drieringensteeg 2. J van Dam, voorzanger en leeraar; H. van Raalte, voorzitter: J. van Dam, secretaris, Wijersstraat 37; E. Beem, penningmeester. R.K. Parochie „Onze Lieve Vrouwe Hemelvaart". Lange Gracht 37 Tel. 1450. A. W. J. Spitzen, pastoor; J. C. H. E. Nieberding, kapelaan; Th. v. Leeuwen, kapelaan. Kerk 't Zand 29. Pastorie 't Zand 31. Tel. 730. W. Oostveen, Pastoor; Kapelaans: C. B. W. v. Boxtel, H. A. Paanakker, B. Veltman. Kerk Paulus Borstraat 41. Tel. 1158. J. H. Hooyman, Pastoor; A. G. L. Golbach en J. A. Vernooy, kapelaans; Ch. C. J. Bachg, assistent. Kerk Jacob Catslaan 26b. Tel. 558. P. J. M. Sandkuyl, Deken en Pastoor; Kapelaan: W. J. M. Otterbeek en T. C. A. A. M. v. Rijckevorsel. 't Zand 13. G. A. Smit, Pastoor; Kerk- en Armbestuur: G. A. Smit, voorzitter, t Zand 15; Mej. Chr. A. van de Ven, secretaresse, St. v. d. Hagenlaan 7; C. de Jager, Langestraat 19. Diensten: Regentesselaan 21b. Eerstaanw. Priester: D. M. Kan; Priester: A. Visser; Voorzitter Kerkbestuur: Dr. W. H. Denier van der Gon. 35

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 49