GEZONDHEIDSDIENST EN MAATSCHAPPELIJK WERK. Inspecteurs van de Volksgezondheid. Afdeeling Amersfoort en Omstreken van de Nederlandsche Maatschappij tot Bevordering der Geneeskunst. GENEESKUNDIGEN. Besmettelijke Ziekten, enz. Hygiene van het kind en de bestrijding van de tuberculose en van de geslachtsziekten. R. N. M. Eykel, hoofdinspecteur, standplaats Den Haag; Dr. G. D. Hemmes, inspecteur te Utrecht, Stadhouderslaan 74 te Utrecht. Artsenijbereidkunst, Warenwet en voor de zaken rakende de hygiene van bodem, water en lucht. R. K. M. Eykel, hoofdinspecteur, standplaats 's-Gravenhage; Dr. C. L. de Fouw, inspecteur voor de toepassing van de Warenwet, standplaats Amsterdam. V olkshuisvesting. Ir. H. van der Kaa, hoofdinspecteur, standplaats s-Gravenhage; D. E. Wen- tink, inspecteur, standplaats Driebergen. Vleeschkeuringswet. Prof. Dr. H. C. L. E. Berger, hoofdinspecteur, standplaats 's-Gravenhage; Dr. S. Douma, inspecteur, standplaats Amersfoort. Drankbestrijding. B. de Breij, inspecteur, standplaats 's-Gravenhage. J. J. Lubsen, voorzitter; Dr. C. P. J. Penning, Harderwijk, secretaris; A. Hendriks, penningmeester; Dr. Th. I. J. M. Deelen, ondervoorz.; Dr. P. G. Insinger, lid. (A. ambtenaar. H. huisarts. H.Z. huisarts-ziekenfondsarts. S. specialist. S.Z. specialist-ziekenfondsarts. R. rustend arts.) J. J. A. Aghina, Snouckaertlaan 13, Tel. 403, S. S.Z. (chirurg). Spreek- uur Dinsdag, Donderdag en Vrijdag, 1 uur. Voor minvermogenden Maan- dag, Woensdag en Vrijdag 2.30 in het St. Elisabeth Ziekenhuis. N. H. Arkema, Bilderdijklaan 8, Tel. 2365. Spreekuur 12. A. F. Batenburg, Utrechtscheweg 18, Tel. 448, H. H.Z. Spreekuur 89 en 12. H. W. de Beaufort, Bergstraat 41, Tel. 633. Spreekuur 89 en 12. H. Boersma, O. Soesterweg 225, Tel. 1972. Spreekuur 89 en 12. C. W. Du Boeuff, zenuwarts, B. Wuytierslaan 52, Tel. 2130. Spreekuur Maandag en Donderdag 1 2 en volgens afspraak. J. A. Boorsma, Arts Homoeopathie, Pr. Marielaan 25, Tel. 585. Spreekuren: 8.309.30 en 12.301.30. Bij afwezigheid: Dr. W. van Burgeler, Pr. Marielaan 30. 36

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 50